Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Харесвам момиче, какво да правя

Харесвам момиче, какво да правя

  • 03.02.11 10:58#1marinelamarinelaНовакРегистрация: 03.02.11Град: -Отговори: 1Харесвам момиче, какво да правяМомиче съм и харесвам момиче, какво да правя в училище?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.11 01:43#2ninaninaНовакРегистрация: 03.02.11Град: -Отговори: 2от: Харесвам момиче, какво да правяЩом харесваш човек от твоя пол, това може да е просто въображение на съзнанието ти или съдбата. Съветвам, да пробваш да я целунеш и да видиш дали ще изпиташ нещо като влечение към нея. Моля те, отговорими дали ти харесва и какво мислиш.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.02.11 01:49#3lili valkovalili valkovaНовакРегистрация: 03.02.11Град: -Отговори: 1от: Харесвам момиче, какво да правяМи сладурка, не му мисли много, хвърляй се в джаза.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.11 09:16#4Alex MarinovAlex MarinovНовакРегистрация: 24.02.11Град: -Отговори: 1от: Харесвам момиче, какво да правяАко харесваш наистина момче, кажи му ако няма гадже, ще те разбере и даже може вие да станете гаджета.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.11 04:52#5vqrna na isus vqrna na isus НовакРегистрация: 22.08.11Град: ПерникОтговори: 32от: Харесвам момиче, какво да правяНе, недей. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.11 08:30#6elenelenНовакРегистрация: 29.11.11Град: -Отговори: 6от: Харесвам момиче, какво да правя :kiss: Мила моя,
    никой не е съвършен. В твоя случай е само страст и желание за ласки(понеже ти липсват), няма лошо - пробвай, кажи и откровено какви са ти фантазиите, ако те отблъсне с гняв, значи те иска, но не ще да си признае. Дай и време, ако е спокойна и развеселена и пак те отблъсне - забрави, нищо няма да излезе от това. Ако се съгласи с жар и е веднага навита - значи е като теб любопитна да опита нещо ново. Може би няма да трае дълго, но пък ще е ползотворно и за двете страни
    Аз лично съм опитвала и не съм разочарована...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.12.11 11:49#7neznaikoneznaikoНовакРегистрация: 29.11.11Град: -Отговори: 23от: Харесвам момиче, какво да правя Прави каквото трябва,
    пък да става каквото ще.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 10:04#8ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Харесвам момиче, какво да правяКво подсъзнание, кви несъвършенства.. Хората са различни и ти също си по - различна.. Не се притеснявай, има и такива хора.. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 21.12.12 03:07#9РосиРосиНовакРегистрация: 21.12.12Град: ПървомайОтговори: 3от: Харесвам момиче, какво да правяИ на мен ми се случи наскоро и не знам какво да правя.. Чувството е странно и не ти се иска да си го признаеш, но донякъде е приятно.. Съветвам те да внимаваш да не направиш нещо след което тя няма да ти говори повече или ще те отбягва!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest