Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»ПОМОЩ ! Чувам гласове!

ПОМОЩ ! Чувам гласове!

  • 04.11.13 09:33#1nikollettanikollettaНовакРегистрация: 02.11.13Град: -Отговори: -ПОМОЩ ! Чувам гласове!Здравейте!
    На 14 години съм и първо искам да кажа, че не съм болна и съм си съвсем наред с главата! Водя нормален живот, имам семейство, приятели!
    Но от както се помня чувам един глас.. този глас ми казва ''трябва да..'' и спира.Гласа не е нормален, а някак си все едно някой, който умира го казва.
    Притеснявам се защото понякога просто си седя сама и пак го чувам. Или докато съм с приятели.
    Даже си спомням преди години бях малка и имах много висока температура и тогава казах на майка ми за този глас, но тя каза, че бълнувам заради високата температура.
    Поля ви помогнете ми !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.11.13 07:31#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: ПОМОЩ ! Чувам гласове!Бързо бих ви препоръчала домашен любимец да не е малък бебе а по голямо куче около годинка например. По най бързият начин си вземете куче с което да споделяте стаята където спите
    Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.12.13 07:32#3mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: ПОМОЩ ! Чувам гласове!Искрено се извинявам, но каква тази твоя работа?
    Човека пиши,че чува гласове! Това значи,че има проблем ,че някой се е лепнал за нея! Не мога да разбера, защо някой като каже,че чува нещо или вижда,веднага му купуваш куче? Човека има проблем,които трябва да се реши,или да го приеме. А за такива случаи са 2 вариантите ,или има дарба ( която трябва да приеме,за да е добре ) или някой я преследва,демон,дух може да е всичко. А ти за кучета казваш,защо?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.01.14 05:08#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: ПОМОЩ ! Чувам гласове!Добре е да се кръстите в православна църква ако не сте кръстена. След това по най-бърз начин се изповядайте. Успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.01.14 05:09#5antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: ПОМОЩ ! Чувам гласове!Добре е да се кръстите в православна църква ако не сте кръстена. След това по най-бърз начин се изповядайте. Успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.14 05:10#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: ПОМОЩ ! Чувам гласове!Това е много добро.Кучето усеща чуждото присъствие.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest