Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Аз съм на 16, а той на 23

Аз съм на 16, а той на 23

  • 22.10.13 07:30#1denideniНовакРегистрация: 22.10.13Град: НесебърОтговори: -Аз съм на 16, а той на 23Здравейте! Не знам как се престраших да пиша, но ето..
    Имам проблем на 16 съм и излизам с едно момче от около месец. Не сме гаджета(поне не официално). Проблемът е че той е на 23.
    Знам, че ще ме упрекнете за разликата във възрастта, но наистина мисля, че го харесвам. Правила съм секс само веднъж в животът си и не знам какво да правя ако го поиска..
    Той е първият мъж, който е успял да ме подмокри САМО с целувка! Не знам какво да правя.. Да го питам ли дали излизаме сериозно или.. ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.13 10:48#2ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8от: Аз съм на 16, а той на 23Да не ти пука бро кво кат е на 23 щом се харесвате може да не се притесняваш естествено ако е само любов.Но не и да правиш секс със него защото не си още толкова зряла.И въобще не се притеснявай от възраста по-добре по-голям щом ти обръща внимание не се тревожи ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.13 06:49#3anitoanitoНовакРегистрация: 03.09.13Град: -Отговори: 1от: Аз съм на 16, а той на 23Здр и аз искам да добавя само че моята история е савсем сащата. Но при мен това гаджето ти да е по голям от теб беше супер смисал винаги сам излизала с по големи от мен просто това ми харесваше да сам с някои маш от колкото с някои които 17 ,18,19 гд просто не за друго а защото такива тарикати само те исползват и те изоставят слеттова а при по големите момчета те са вякаш по умни или по точно им е писняло и искаъ да си имат сериозна враска такива момчета са ряткос понеже 95 процента от тях са заети вече и така както и да е да си доида на димата .аз аз сяшто бях на 16 когато се запознах с моито пиленце което беше на 24 гд малко слет това наште разбраха за враската ни но никои не ме садеше за ништо малко по започнахме да живем заедно вече става 3.години от както сме заедно и си имаме и бебе което на скоро наварши 1 годинка за това да не ти. Пика какво мисят хорята защото както си постилиш така и си легнеш какзват по вазрасните ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.13 06:37#4Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Аз съм на 16, а той на 23Любовта няма граници, щом се искате вземете се, а и 23г е по-опитен т.е.житейски опит, и по-сериозен отколкото да си хванеш 15-18г, който го гонят хормонитеОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.13 07:14#5edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Аз съм на 16, а той на 23ужас, тийнейджърите трябва да мислят за училище, има си време за полов живот, много зле, много зле! :n: ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.13 05:45#6mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Аз съм на 16, а той на 23Не се притеснявай ,една моя приятелка на 16 е и тя ,и се чукала с 34 годишен. Не се притеснявай ако искаш лягай с него ,нищо не губиш отворена си вече. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest