Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Искам да направя безопасна магия за любов

Искам да направя безопасна магия за любов

  • 22.10.13 02:16#1PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11Искам да направя безопасна магия за любовЗдр.Аз искам да знам знае ли някой безопасена магия за любов искам такава зсщото искам да правя магия на един мъж да ме обикне искам да е безопасна за моето семйство така и за неговото защото имам малак син а не искам да му сеслучи нещо лошо а и искам и този мъж да е мой не мога и без него ако знаете някаква магия но да има бърз резолтат че нямам време моля ви
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.13 09:49#2inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Искам да направя безопасна магия за любовняма безопасна магияОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.13 10:05#3PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11от: Искам да направя безопасна магия за любоваии това е много лошо :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.13 11:41#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Искам да направя безопасна магия за любовХАХАХА
    КАКВА БЕЗОПАСНА МАГИЯ
    ТАКОВА ПОНЯТИЕ НЯМА
    НЕ ЗНАЕТЕ С КАКВО СЕ ЗАХВАЩАТЕ
    Я ПО ДОБРЕ ОСТАВЕТЕ НЕЩАТА САМИ ДА СЕ СЛУЧВАТ И ЗАБРАВЕТЕ ПОНЯТИЕТО МАГИЯ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.13 11:12#5PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11от: Искам да направя безопасна магия за любоваз пак не искам да се откажа имам нужда от магия и най вече от този човек ти не знаеш каква мъка е на сърцето да обичаш а да не си с този човек той не е със мен не че няма чуства а че има съпруга и не иска да си остави децата а с тази магия ще мога да го имам без да се тревожи за даата сиОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.13 01:06#6Just__a__dreamerJust__a__dreamerНовакРегистрация: 10.06.13Град: -Отговори: 2от: Искам да направя безопасна магия за любовБог е дал свободна воля на всеки и дори той не я потъпква... Може да се говори доста по темата защо на добри хора се случват лоши неща и какво общо има Бог но това едва ли те вълнува на дневен ред. Да отнемеш волята на човека чрез някакво въздействие е грях и няма как да е безобидно. Ако човека сам по себе си не те иска приеми го. Ще бъде най - добре. Ще ти е кофти но ще го преживееш. Ше намериш някой друг след време и дано той да е на твоята вълна. Ако се забъркаш с въздействия няма как да са безобидни а цената която ще си платиш ще надвиши очакванията ти. Може да засегне и поколението ти. Да счупиш волята на другия няма как да е безобидно. Няма такава магия.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.13 03:51#7PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11от: Искам да направя безопасна магия за любовДа мисля, че си прав щом той реши аз трябва да го приема нищо,че аз просто щтях да му помогна да вземе решение без да му тежи на съвеста,че си оставя децата си ето това беше пречината да не сме заедно но така си е заради него или поточно заради мойята любов към него да се случва нещо лошо на моето семйство не бих си го простила.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.13 07:52#8PixiePixieНовакРегистрация: Град: -Отговори: 6от: Искам да направя безопасна магия за любовЕто ти една проста МАГИЯ!

    Отиваш във фризьорски салон и си правиш нова прическа. - 20 лв.

    След това отиваш в друг салон- правиш си нов маникюр, лек грим. 30 лв.

    Слеееед това отиваш в МОЛ-а и си купуваш най-красивите и стилни рокли и обувки, които намериш. - 300-400 лв.


    Разбира се това е само едната страна, ако мъжът не те харесва няма сила, която да го накара да те обикне. Магиите разбиват животите на поръчителите, това е факт.
    Би трябвало да се тревожиш не за другите, а за собствената си душа.Забрави за горното, което написах, когато отвътре си непривлекателен дрехите не могат да те направят привлекателен за хората.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.13 09:20#9PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11от: Искам да направя безопасна магия за любовти от къде знаеш дали той не ме харесва човеко ха има някаква причина за да не бъде до мен не че няма чуства а нещо другоОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.13 03:50#10zagadkazagadkaНовакРегистрация: 26.10.13Град: БанкяОтговори: 4от: Искам да направя безопасна магия за любовGospod da obie takiva geni i mage kadeto se zanimavat s magii i tem podobni,v ada da gorqt,,,darta kurva imala dete i semeistvo zavidqla na drugata gena i hop da i otneme maga zashtoto magete sa se svarshili....ei takiva evtini dushi v ada da gorqt...tolkova prosti,bedni i bolni dushi....ei takiva mage i geni Gospod s smart da gi prebere samo pri misal magii da napravqt ili zlo da napravqt...ti naqsno li si kakvo kakvo shte prishinish na men sami pravili 7 magii za smart i to ot zavist....nikoi ne uspq da me umori...ei takiva zavistlivi galki dushi v ada da gorqt a ti znaesh li she deteto ti moge da umre samo zaradi tvoqta misal magiq da pravish....az praktikuvam v sauza na EU MEDIKA AURA LONDON nashta grupa se zanimava s izgragdane na aurata na shoveka sled napravena magiq....samo ako imash napredstava kakvo te oshakva dage nqma i da si go pomislish...Gospod da ubie hora s takiva podli misli da im otneme vsihko koeto im e dal,a badi sigorna she tova shte stane mislata koqto si izpratila da iskash magii da pravish se vrashta varhu teb i deteto ti...moga da ti kaga she moge da zagubish deteto si za sekundi...DA GORISH V ADA I VSKIHKI KATO TEB....BADI SIGORNA SAMO ZARADI TAZI TVOQ MISLA SHTE TE SPOLETI NESHTO STRASHNO...GORI V ADAОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.13 04:00#11zagadkazagadkaНовакРегистрация: 26.10.13Град: БанкяОтговори: 4от: Искам да направя безопасна магия за любовSAMO AKO POSMEESH DA NAPRAVISH TOVA NA TOZI MAG NE TE POZNAVAM,MISALTA TI E RAVNA NA POLOVIN SMART...A AKO GO NAPRAVISH NA CQLA SMART NE ISKAM DA TI GOVORQ NA VISOKO NIVO ZASHTOTO TE VIGDAM SHE SI PROSTOVATA I EVTINA GENA...NASHIQT SAUZ EU MEDIKA AURA LONDON e izgraden ot hora koito se zanimavat s naukata na magiqta s cel da pomognat na horata porazeni ot magiq kakavto i vid da e tq...sabrani sa hora na mnogo energiino nivo ot cql svqt...indiq,arabiq,pakistan,shri lanka,tibet i mnogo drugi nacionalnosti..hora s mnogo energiino nivo...garantiram ti samo ako posmeesh da napravish tova davam ti max 5 godini deteto ti shte umre...nqmash si problemi i grigi mislish kak da vkarash nqkoi v legloto ti...a i ne samo tova shte te spoleti i mnogo po seriozni neshta,,,ti vaobshte ne si naqsno....V ada da gorish galka kurva evtina dusha......napravi i da vidish kakvo shte te spoleti bedna ti e fantaziqta....ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.13 04:10#12PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11от: Искам да направя безопасна магия за любовгоспожице загадка да добре разбрах вече че магията не е шега работа с коиято да се захванеш но как можеш да проклиняш така не разбирам направо не мога да повярвам че има такаива хора като теб ти знаеш ли че не трябва да проклиняш така че и това нещо се връща също както с магията добре мен ме направи всякаква и курва и простетутка и каквото там ти идва на акъла не не дей да се анимаваш с детенцето ми моляте защо дори го споменаваш в тази история недй така много ти се моля нали затова пиша тук на този сайт за да разбера дали наистина е лоша магията а и аз искам ако направя да е бяла а не черна защото така се случи с мен да се влюбия в не подходящ за мен мъж това може да се случи на всяко живо същество не е ли така и ако искаш ми вярвай но и аз си казвах така преди много време че никога няма да се занимавам с женен мъж и аз си казвах че тези момичета само си губят времето с такива мъже но ето че и мен ме сполетя това нещастие и заради това преди да кажеш каквото и да е първо помисли преди да говориш и недей да ме проклиняш така а най вече синът ми че бог ще те накаже най жестоко защото незнам дали знаеш че бог обича най много децата помисли малко преди да проклиняш такаОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.13 12:55#13darkshadowqueendarkshadowqueenНовакРегистрация: 14.09.13Град: -Отговори: 4от: Искам да направя безопасна магия за любовЗдравей! Няма такова нещо като безопасна магия за любов. Като цяло, енергийните намеси изобщо не са препоръчителни. Това, което различава една енергийна намеса (магия) от черна и бяла не е начина, по който се прави, а това дали имаш изричното позволение на другият човек да се намесиш в кармата и живота му. Ти нямаш такова позволение от този мъж, следователно всяка енергийна намеса, която направиш, ще е черна магия и освен че може да доведе до срив напълно в неговия живот - здравословни, психични проблеми, дори и смърт, ще доведе до срив и в твоя - рано или късно - и никой не може да ти каже какво ще ти се вземе, но със сигурност ще е нещо много ценно твое. Освен това, според мен ти не го обичаш - но желанието ти да преоткриеш страстта или да намериш сигурност в живота си е подсъзнателната причина, която те кара да мислиш така. Всичко това е илюзия - защото, когато хората се обичат истински, те се обичат за това, което са - а какъв си се определя от изборите, които човек прави. Щом желаеш да моделираш някой от изборите на този човек и нямаш желанието да го уважиш, това няма как да бъде любов. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.13 12:34#14радостинарадостинаНовакРегистрация: 27.10.13Град: Велико ТърновоОтговори: 1от: Искам да направя безопасна магия за любовами като има жена и деца защо си се захванала с него.не си играй с тези неща.я си представи че на теб се случи това което искаш да направишОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.13 01:36#15албена албена НовакРегистрация: 23.10.13Град: -Отговори: 1от: Искам да направя безопасна магия за любовЖена, СТЕГНИ СЕ! .. Имаш дете.. Помисли след време какво ще се случи на детето ти, заради твоите овлечения по Женен мъж... Той мисли за децата си и не иска да ги изостави, а ти заради него ще погубиш своете. :n: ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.13 02:55#16zagadkazagadkaНовакРегистрация: 26.10.13Град: БанкяОтговори: 4от: Искам да направя безопасна магия за любовznashi tazi gena ne e dobre s glavata...shtom da stigne da i mine kato misal za magii za da spe4eli nqkoi,i shtom da stigne da pishe po saitove,i shtom oshte prodalgava da razmislqva i gubi vremeto si znashi ima seriozen problem....Kak moge da sashtestvuvat tolkova dolni evtini hora s sherni dushi no i te sa deca na Gospod....opraviq nqma s takiva glupavi hora....osven she si sasipvat givota i zanimavat i drugite hora s tehni problemi...ako beshe nabogna da se molish na gospod za grehovete si nqmashe da stignesh do takova pologenie no si na mnogo nisko duhovno nivo za da me razberesh...vsihko e za tvoq glava...ne zanimavai horata s tapite si problemi...na zemqta hora bolni ot rak,i kakvi li ne bolesti hora zagivat nelepo...nashta bezhabernica sednala da misli kakvi magii da pravi i kak da gi napravi...Gospogo na vas vi trqbva psihiatrishno leshnie shtom sled kato horata vi kazvat i vie prodalgavate da razmishlqvate i gadaete...Sram za deteto she ima takava glupava maika...to na vseki moge da se sluhi vsihko no ako umeete da kontrolirate sebe si v momenta nqma da se zanimvat s razmishlenie i glupostiОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest