Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»За храните от раздаване

За храните от раздаване

  • 19.10.13 03:45#1Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74За храните от раздаванеСигурно на почти всеки му се е случвало да раздава храна за Бог да прости или да приема, искам да попитам има ли нещо отрицателно в това?Защото аз честно когато ям от раздаденото не ми харесва толкова много все едно е от покойника или нещо такова. И не смея да го ям.Вафла ли било друго ли.При вас как е, какво мислите?Има ли някаква сила, вредно ли е полезно ли е..Чувала съм че уж покойника го яде и така.Затова не искам и да го лишавам ако ми дадат нещо за бог да прости бонбона даже.Но все пак като знам че е за починало..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 05:11#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: За храните от раздаванеКогато не ти е от сърце по-добре не го взимай отколкото да го хвърлиш.Веднаж приех за бог да прости на непознат без желание.След това умрях от болки в стомаха.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.14 12:46#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: За храните от раздаванеТези същите неща ги раздават по всевъзможни дупки, примерно по жп гари. Не знам дали там не ги пласират като "раздаване". Напоследък елитът говори против този тип храни . ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest