Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Санувам един и същ мъж всяка вечер

Санувам един и същ мъж всяка вечер

  • 18.10.13 10:39#1PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11Санувам един и същ мъж всяка вечерЗдр. Много искам да знам какво значи всяка вечер да сънувам един същ мъж ако някой може да ми помогне много ще ви съм благодарен.Първия път когато го сънувах той ме дърпаше за ракета и ми казваше нещо но не можех да го чуйя ине можех да му видя лицето но знаех че, е той.Вторият път беше обратното аз го дърпах за ръката и той се дърпаше.А сега пак се го сънувам или клекнал или само лицето и все ми казва нещо но не мога да го чуия.И искам да знаете че,се познаваме много добре дори аз имам чуства към него но той не знае дори два пътя сме се целунали но това е нощо по серозно.Дали пак не е че,аз имам солни чуства към него и мисля все за него незнам.Моля ви ако знете нещо или навас ви се случвало нещо подобно или само за савет.Моля ви помогнете ми направо се страхувам да заспя аз мисля че,може да му се случи нещо но дано не е така защото няма да мога да го приживея.Благодаря предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.13 06:08#2ЕлицаЕлицаНовакРегистрация: 14.09.13Град: СофияОтговори: 2от: Санувам един и същ мъж всяка вечерНе искам да ти давам грешни изводи!
    Все пак: съветвам те да кажеш за чувствата си на този човек. Може би той отвръща на тях, но го е срам да ги покаже или каже. За това в съня си не го чуваш.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.13 08:51#3PAMELAPAMELAНовакРегистрация: 18.10.13Град: -Отговори: 11от: Санувам един и същ мъж всяка вечерМн.ти благодаря мила от сърце за савета.Как да му кажа като той дори спря да ме поздравява не ми говори сякаш му има нещо не мога да повярвам,че прави така забрави за целувките забрави за прекрасните думи който ми говореше той дори ми подари химикал не е кой знае какво но щом е от него за мен е.Не аз мисля ,че не е това причината.Мислих да не казвам срам ме е от това но на всяко младо момиче може да се случи да се влюби в женен мъж със две дащери не ме съдете моля ви.Мисля, че това е пречината, че е женен и със две дъщери а и че е със 17г. По голям от мен аз съм на 23г.Офф не издържам вече продалжавам все така да го сънувам но дори и във сънищата ми не ми обръща внимание Какво е това незнам все така да го сънувам.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest