Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Влизане на човек в чуждно тяло

Влизане на човек в чуждно тяло

  • 18.10.13 08:00#1Aleksandrina Aleksandrina НовакРегистрация: Град: ВарнаОтговори: 5Влизане на човек в чуждно тяло Може ли да попитам как човек може да влезе в тялото на друг човек и да го контролира ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.13 11:43#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Влизане на човек в чуждно тяло Да за съжаление всичко е възможно, но има едно но
    ако не сте наясно с тези неща по добре нито питайте нито се занимавайте. Не е толкоз безопасно колкото ви се иска.
    Наистина забравете за това повярвайте ми.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.13 09:30#3Aleksandrina Aleksandrina НовакРегистрация: Град: ВарнаОтговори: 5от: Влизане на човек в чуждно тяло Здравейте имате ли скайп имам много голям проблем в мен има духове на живи хора обладана съм и не знам как да ги искарам , но знам как човек може да ми помогне , те влизат чрез погледа , някой трябва да влезе в мен и да ги искара , вие знаете ли как става номера ? ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.14 05:46#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Влизане на човек в чуждно тяло Здравей, всеки мисли,че е най- добрия, но понякога без да иска причинява вреда,даже и
    на обичани от него хора. По добре не се занимавай с това и не мисли за тези хора, защото увреждаш тяхното нормално съществуване.Битката е в нашите умове.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest