Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Непрекъснато сънувам бившия

Непрекъснато сънувам бившия

  • 31.01.11 02:31#1DdDdНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 3Непрекъснато сънувам бившияПреди година и половина се разделих с приятеля си. От тогава постоянно го сънувам, почти всеки ден. В сънищата ми ние сме отново заедно и сме щастливи, само в 1-2 сме били разделени, както е вдействителност и сме приятели.

    Наскоро се запознах с момче, което твърди, че има чувства към мен и започнах да сънувам бившия си още повече.. Направо ще откача. Чудя се дали все още го обичам и не знам какво да правя.. Моля, дайте ми съвет!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.11 09:41#2sani7yysani7yyНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 1от: Непрекъснато сънувам бившияНаистина е много кофти, че го сънуваш постоянно, но според мен става така, защото още го обичаш. И всичко, което сте преживели заедно, не може да ти излезе от главата. Защо не пробваш да говориш с него ? Може нещо да се промени.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.11 10:36#3IvelinaIvelinaНовакРегистрация: 29.01.11Град: -Отговори: 12от: Непрекъснато сънувам бившияЗдравей. Мисля си, че сънувах бившия си, защото се самообвинявах за раздялата си с него. Преустанови вижданията си с мъже, реши какво искаш от една връзка и така ще разбереш кой заслужава вниманието и любовта ти. Иначе, сега си много объркана и даваш чувствата си напразно, така се измъчваш. Недей. Нека те заслужи мъж, който наистина те обича.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.11 04:01#4DdDdНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 3от: Непрекъснато сънувам бившия Благодаря ви за отделеното време и дадените съвети. Пробвала съм да разговарям с бившия си за сънищата ми и съм намеквала, че може би все още имам чувства към него, но той не иска и да чуе. За него това са глупости и не желае да му ги разказвам. Мисля да не му се бъркам, в момента е щастлив с настоящата си приятелка.
    Относно объркването, наистина е така. Не знам какво да мисля вече. Преди съм си мислела, че когато се влюбя отново, чак тогава ще успея да забравя Х(бившият ми), но все още никой не е докоснал сърцето ми, а толкова много време мина.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.11 11:20#5AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 10от: Непрекъснато сънувам бившияСънят ти е на подсъзнателно ниво и отразява вътрешното ти желание още да бъдеш с този човек. Просто го забрави, най-малкото, не е честно спрямо другото момче. ps: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest