Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Какво е да си различен в училище?

Какво е да си различен в училище?

  • 09.10.13 06:01#1veselinaveselinaНовакРегистрация: 18.05.13Град: ВарнаОтговори: -Какво е да си различен в училище?Какво е да си различен в училище? Това е често задаван въпрос. Но какъв е отговорът всъщност?
    Да си различен за някои е нещо, което те отличава от другите и те прави специален, но за други това е шанс да използват неговото различие и да го съборят. В днешните училища има много такива деца, които са аутсайдери и всеки страни от тях. Питам се дали това е нужно? Аз също съм различна, не съм нито кифла, която мисли само как изглежда, но и не съм някоя зубарка, която стои свита в едното ъгълче и не може да обели и дума , не аз съм човек както всички останали, които са мили добри, щедри и отзивчиви и не на последно място- добросърдечни.
    Това ли ни прави различни, че сме човечни? Повечето смятат това нещо за слабост...
    Ако има някой, който иска да сподели историята си нека го направи. Ако има някои, който е е против тези различия нека го каже. Ваша е думата говорете и излейте душата си по тази популярна за България тема.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 05:03#2ЯнаЯнаНовакРегистрация: 27.12.12Град: ТрудОтговори: 13от: Какво е да си различен в училище?Мен никой не ме забелязва и аз не съм лош човек но някък...Някои хора някой като минава покрай тях ги заговаря ей тъй а мен никой и никога...Това ме прави много тъжнааа
    Прати ми лично
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.13 10:29#3Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Какво е да си различен в училище?и аз бях така на училище.Около използвачи само.Постоянно им подаксазвах на контролни, домашни и т.н а после даже не те зачитат.Затова не харесвах особено училището.
    Всеки има право да е индивидуален, не може да сме еднакви със другите.
    Аз се харесвам такава каквато съм.
    Харесвайте се и вие, не мислете за това защо сте различни и тем подобни, това е хубаво да си различен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.13 10:29#4Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Какво е да си различен в училище?и аз бях така на училище.Около използвачи само.Постоянно им подаксазвах на контролни, домашни и т.н а после даже не те зачитат.Затова не харесвах особено училището.
    Всеки има право да е индивидуален, не може да сме еднакви със другите.
    Аз се харесвам такава каквато съм.
    Харесвайте се и вие, не мислете за това защо сте различни и тем подобни, това е хубаво да си различен.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest