Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Аз и човекът, когото харесвам

Аз и човекът, когото харесвам

  • 08.10.13 01:02#1ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8Аз и човекът, когото харесвамСънувах че карам бял джип през много гадни треви и тропически растения гадни и зелени.Бях облечена с къса червена блуза.Изведнъж смених друехте.Ивидях момчето което харесвам из тази джунгла ту се криеше ту го нямаше и все ме гледаше! и започнах да ходя по тънка летва стигнах до ръба тя дори не стигаше до другия край обърнах се моя приятел тръгваше също по летвата и той не можа да я премине поколеба се и се върна обратно аз пак пробах но нищо.Само залитнах и се върнах.Сънувам че отивам в неговата къща звъня на вратата и бравата бше паднала долу влязох и им казах че бравата е паднала възрастния мъж се държеше много любезно въпрек и че не го познавах и каза че ще я поправи.Имаше две жени по дъртата започна да води приятен разговор с мен а другата ме гледаше гадно като чели разбра че съм измамничка.Седнахме казах че пускам разни рекламни писма и исках да науча повече за имената им но те нищо не ми казаха и ми дадоха документна който да се подпиша като чели разбраха намеренията ми.Аз се пописах но с фалшиф подпис на истинската пощаджийка после дойде една позната говореше с хората вътре и се скарахме не помня обаче да съм излязла през вратата
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest