Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън със крадец

Сън със крадец

  • 06.10.13 10:47#1ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8Сън със крадецСънувах много шантав сън.Значи бяхме със мои съученички на зелено у-ще а всъщност в мойта къща.Върнахме се от някъде и решихме да легнем рано.Поня че оставих якето си на закачалката те си легнаха.Един от съучениците ми не спираше да ме сваля.И накрая влязох да се къпя в банята обаче тъкмо се приготвям и заваля страшен дъжд помя че бях в цикъл преди да вляза да се къпя.И гледам отвън някакъв мъж стои прав прикрил лицето си със плакат и обикаля около оградата.Стори ми се подозрителен и се изплашх върнах се да залостя прозореца със катинар. и после се изкъпах.Подникнах пак прз прозореца и нямаше никой знах си че е влезнал и че е някъде във къщата.Обзе ме страх.Затворих прозореца по добре вличко заключих и събудих майка ми да я питам на кой телефон да звънна за полицията.Излязохме навън да огледаме нямаше следи от този мъж.Но излизе квартиранта и каза че този мъж е приятел на братовчед му и това беше!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest