Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Да се боря ли за него или да се откажа?

Да се боря ли за него или да се откажа?

  • 05.10.13 01:05#1galyagalyaНовакРегистрация: 05.10.13Град: -Отговори: 3Да се боря ли за него или да се откажа?Аз съм почти на двайсет, преди около година се запознах с момче, хареса ми още тогава. Имаме общи познати и се виждахме често. Скоро разбрах, че не просто ми е симпатичен. Виждах, че и аз не съм му безразлична. В началото намирах хиляди малоумни причини между нас да не се получи - финансови например.. Аз вечно бях без пари, което е изнервящо и ограничаващо, без работа и все още без образование, което ме караше да се чувствам недостатъчно добра и неуверена..аз съм си притеснителна, което също ми пречи понякога. После спрях да мисля за глупости и просто се радвах на моментите ни заедно, особено когато имах някоя минута с него насаме. Радвах се в началото и в края на срещите ни, защото можех да го прегърна. Знаех, че не съм му безразлична поне физически и една вечер след ксте той предложи да отидем в хотел. Честно казано ми се искаше да отида но тогава мислех, че той има приятелка, която е в чужбина и отказах. Скоро имах рожден ден и след края на вечерта бях най-пияна. Накарах гостите си да спят в нас, всички на едно легло. Той беше до мен, целунах го а той ми отвърна. Виждахме се след това но не обсъждахме целувките. Стана така, че замина в друг град, вече не се виждахме често. Веднъж се върна за седмица. След събиране с приятели го поканих в нас, правихме секс. На следващата вечер пак.

    След това му казах, че имам чувства към него, но той ми каза, че не чувства същото и че му е кофти, че ме е наранил. След не много време се видяхме пак насаме за секс. Въпреки че беше хубаво за мен, защото съм била с него се чувствах зле..беше само секс. И така се виждахме по-рядко и се отдалечаваме един от друг. А уж сме. Кприятели..както се разбрахме. Минаваше време аз исках да му казвам какво се случва с мен и да знам как е той а той все беше зает да ми пише. Една вечер бях растроена щях да си изкарам на него а той реши да ми пише..разказах му какво ми е и го питах дали не иска да е с мен, защото още е влюбен в бившата си и му трябва време или никога не е можело да сме заедно и дали щеше да е различно ако не трябваше да замине. Каза ми, че наистина му пука за мен и не иска да ме нарани, и че чувствата му не са каквито искам и че незнае дали е можело да е различно ако не беше заминал. Мисля че ако няма чувства няма как да е възможно да сме заедно и да не беше заминал. Но не знам дали не се страхува..не може да се реши..не разбирам дали да продължавам да опитвам или да го оставя на мира?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.13 07:39#2JackieJackieНовакРегистрация: 18.01.13Град: СофияОтговори: 18от: Да се боря ли за него или да се откажа? Ако мислиш че го обичаш бори се за него, ако ли не просто го остави да си отиде защото иначе и двамата ще се нараните много лошо. ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.13 10:07#3galyagalyaНовакРегистрация: 05.10.13Град: -Отговори: 3от: Да се боря ли за него или да се откажа?благодаря ти за съвета.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest