Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Дайте ми съвет какъв уред за отопление да избера

Дайте ми съвет какъв уред за отопление да избера

  • 03.10.13 04:34#1Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74Дайте ми съвет какъв уред за отопление да избераЗдравейте,
    купих си наскоро маслен радиатор, ама въобще не ме устройва - едва затопля, не топли много. Температурата да е около 15-18 г, а на мен не ми е достатъчна, искам поне над 25 г ако може и 30.

    Сега мисля да си купя духалка ( вентилаторна печка), дали ще ме стопли? Стаята ми е 4м на 4м. Четох че с духалка е като баня по тениски са ала бала. А за кварцова печка?

    Дайте ми съвет за такъв уред който покачва мн температурата в по-голямо помещение (без климатици, парнота), нещо малко и мобилно, и кажете за икономично вие с какво се отоплявате? Кажете ми мнение за духалките и кварцовите печки с реотани.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.13 01:11#2dobriq313dobriq313НовакРегистрация: 02.09.13Град: -Отговори: 2от: Дайте ми съвет какъв уред за отопление да избераПич, от законите на физиката е ясно. Виж табелката с инфо за отоплителния уред. Духалките са стандартно 2 киловата, там някъде е и радиатора. С други думи еквивалентна мощност. Затоплянето ще е същото. Ако идеш на климатик с консумация също два киловата, топлината ще е три пъти повече
    Айде успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.13 10:22#3Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Дайте ми съвет какъв уред за отопление да изберамерси, "пичка съм" и радиаторае 3000 W мощност.
    Но му хванах цаката, трябва много да стои включен с копчето за духане поне 4-6 часа.засега оставам на радиатора.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.13 01:39#4dobriq313dobriq313НовакРегистрация: 02.09.13Град: -Отговори: 2от: Дайте ми съвет какъв уред за отопление да избераБраво
    и аз бих заложил на радиатора при това положение.
    Извинявай, за "пич-а" давах по същество
    Топла зима за момичето
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.13 01:57#5Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Дайте ми съвет какъв уред за отопление да избераблагодаря и на вас.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest