Харесвам непознат

  • 14.09.13 06:40#1aaaaНовакРегистрация: 14.09.13Град: -Отговори: 1Харесвам непознат :wink: Ето я и моята история. В училището, което уча има едно момче. Зная как се казва и някои други неща за него, но ми е непознат. Той ми обръща внимание, но все още сме непознати, а това продължава вече 2 години.

    Започвам да се влюбвам в него. Какво мислите вие защо не иска да се запознае с мен? Дали ме харесва? Кажете вашето мнение.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.13 05:41#2PixiePixieНовакРегистрация: Град: -Отговори: 6от: Харесвам непознатdreamerr22 : Какво мислите вие защо не иска да се запознае с мен? Дали ме харесва? Кажете вашето мнение. Не че не иска, просто го е страх да направи 1вата крачка. Всъщност не харесвам такива мъже/момчета. Щом го е шубе да ме попита за името ми за какво ми е такова гадже тогава? Старомодна съм, не искам да се правя на мъж, а да си намеря такъв. ОтговорОтговор с цитат
  • 19.09.13 05:13#3aaaaНовакРегистрация: 14.09.13Град: -Отговори: 1от: Харесвам непознатаз опитах да се сближа с него опитах да се запозная но не се получи и вместо да ме остави той не спря да ми обръща внимание.. Не го разбирам какво иска... Хем не иска да се запознае с мен хем ... ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 08:40#4Grigor AnakondirovskiGrigor AnakondirovskiНовакРегистрация: 26.09.13Град: БлагоевградОтговори: 26от: Харесвам непознатЯвно това момче не е истински мъж или по-точно не те харесва истински, ако е имал някакви чувства би трябвало да направи първата крачка към теб!  ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest