Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Голямото завръщане - аз, galabina !

Голямото завръщане - аз, galabina !

  • 11.09.13 07:05#1ИвелинаИвелинаНовакРегистрация: 23.03.13Град: -Отговори: 2Голямото завръщане - аз, galabina !Здравейте, щастлива съм отново да се завърна с моите истории, тези които са чели "Загадъчните мъже" или "Място по-зловещо от смъртта" ще се сетят коя съм аз. Само, че сега идвам с голяма изненада за всички Вас! На тези които са им харесали моите творения, сега ще Ви съобщя една новина - в момента правя книга, скоро ще я завърша. И до края на месеца или началото на другия месец сигурно ще я има по книжарниците.

    Намерих си издателство и всичко е уредено, просто трябва да си завърша напълно последните няколко глави. Все още не съм измислила заглавие, но много скоро ще научите подробности и обещавам в следващата си публикация да пусна и част от книгата, за да решите дали да си я купите и да си я четете във вас.
    Очаквам коментарите Ви!
    Хубав ден на всички, обичам Ви!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.13 08:35#2ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: Голямото завръщане - аз, galabina !Честито.Дано книгата ти постигне успех сред читателската аудитория ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 01:18#3ИвелинаИвелинаНовакРегистрация: 23.03.13Град: -Отговори: 2от: Голямото завръщане - аз, galabina !Благодаря.
    И аз се надявам. Готова съм с всички положителни и отрицателни коментари, които ще получа, защото няма как на всички да им се хареса.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.14 05:03#4AndreiaAndreiaНовакРегистрация: 17.04.14Град: КърджалиОтговори: 9от: Голямото завръщане - аз, galabina !как се казва книгатаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest