Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах стар приятел в много интересен сън

Сънувах стар приятел в много интересен сън

  • 10.09.13 11:42#1ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8Сънувах стар приятел в много интересен сънСънят ми е свързан с промяна на местожителство. Заминахме с майка ми на далече и в хотела направен горе долу като нащта къща имаше 2 басейна аз избрах по плиткия.Плувах в него и тя ме викна и каза че на душовете била по топла водата аз я послушах тръгнах с нея банята вътре беше по бедна с някакви големи прозорци и счупено тука там.Някакви боклуци сложени.Аз чаках мама да се изкъпе и държах хавлията и .Тя се изкъпа и каза аз да влизам,не исках ама тя настоя и някакъв нейн приятел я извика и тя отиде.Влязох беше много тясно и дълго помещение.Нямаше душ.Притеснявах се че бях гола а халата ми го нямаше.Имаше някаква врата дървена и аз реших да вляза да потърся халата си.Влязох озовавам се в хотелска стая а през цялото време някакъв приятен парфюм усещах.Гледам куфари реших да се разровя.Изведнъж влязоха 5 момчета аз се уплаших заключиха врата и ме гледаха аз се промъкнах през тях отключих вратата и излязох.Вечерта бях канена в ресторант с хора който не познавам не бях седнала и моя стар приятел ме викна.Аз го целунах и той каза можеше да мине и без това.Говорихме си много така и другата вечер аз не вечерях с онези хора и то йми каза да го чакам на една улица аз се почудих защото той не работеше на тази улица а по надолу почудих се и си помислих че нещо ме лъже.Отидох там чаках го ядосах се и отидох на следващата улица скрих се и видях че излиза от ресторанта ядосан запали колата и си тръгнах.Седнах на бордюра и започнах да мисля със смесени чувства. Две момичета минаха покрай мен коментирайки:той наистина я обича ще се върне ще видиш.И той върна колата си.Аз отидох към него държеше се нервно но така и не се качих.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.13 07:45#2АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Сънувах стар приятел в много интересен сънНищо общо няма с този приятел! Иди на лекар !Разболяваш се ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest