Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах мъж, който зная по физиономия, но не познавам!

Сънувах мъж, който зная по физиономия, но не познавам!

  • 08.09.13 11:37#1ЙорданЙорданНовакРегистрация: 08.09.13Град: -Отговори: -Сънувах мъж, който зная по физиономия, но не познавам!Здравейте! Сънувах,че съм приятел с мъж на възраст около 25 ,който аз всъщност знам,виждам го всеки ден,но не се познаваме! Известен е в моя малък град!Та в съня ми беше ден,разхождахме се и вършихме неговите задачи с неговата компания!След което седнахме да говорим и се събудих! На другата вечер сънувах същия човек с още 2-ма мой приятели!Бяхме в града в който аз уча!Той дойде с мен да си занеса багажите до квартирата ми!След което се разходихме!После бяхме се скрили така да кажа зад едни блокове и си говорихме и пушихме! Какво може да означава това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.13 11:12#2ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8от: Сънувах мъж, който зная по физиономия, но не познавам!Че този човек се нуждае от остра липса на внимание.Може съня ти да е телепавтичен.Той заглежда ли ти като минава и познава ли те въобще по физономия.Може да очакваш с него развръзкаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest