Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Как да се предпазим от духове

Как да се предпазим от духове

  • 31.08.13 01:02#1ivan ivan НовакРегистрация: 31.08.13Град: -Отговори: -Как да се предпазим от духове Солта е чиста затова като видиш дух или някои които те преследва можеш да се предпазиш с сол , защото тя е считана за чистота която премахва премахва зло.
    Също така чистото желязо и сребро може да ги отпрати за малко време.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.13 08:10#2nikolaynikolayНовакРегистрация: 08.10.13Град: СливенОтговори: 14от: Как да се предпазим от духове Не е така!Аз като нагъвам сол от 17 г откакто в мен се намъкна полтъргайстки дух защо не се е махнал...Нищо материално не може да изгони дух или да предпази човек да не влезе в него защото те са енергийни нематериални същества и им дреме за материята през която преминават като частиците на тъмната материя!Дали пък не са от такава материя-сега ми хрумна това!Ако ти е писано среща с такива няма спасение ако не ти е писано няма как да докоснат някой освен ако той не отиде при врачове екстрасенси и църкви защото там е бъкано с такива! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.13 02:34#3GalinaGalinaНовакРегистрация: 03.11.13Град: ПлевенОтговори: 2от: Как да се предпазим от духове Az iskam sustata pomost za maika mi koiato e posestavana nai redovno ot duhove v spalniata si na muje i jeni.Te samo stoiat i ne govoriat,a kogato svetne lampata izchezvat,no tova e strashno.Kakvo da pravim?Posuvetvaite ni.Pishete mi na emeila-galinaali@abv.bgОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.13 08:59#4Aleksandrina Aleksandrina НовакРегистрация: Град: ВарнаОтговори: 5от: Как да се предпазим от духове Аз също имам неканени гости в мен само , че те са духове на живи хора и нищо не може да изгодни и не знам как да ги прогоня от мен. Всъщност знам , ама не съм намерила човека който да го направи . Трябва да намеря човек който влиза в чужди тела и ги разкара от мен ама за съжаление не съм намерила такъв човек .
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest