Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах майка си....

Сънувах майка си....

  • 28.08.13 11:08#1babybabyНовакРегистрация: 22.08.13Град: Стара ЗагораОтговори: 6Сънувах майка си....Здравейте,на 11 съм.Доста ме е страх от паранормални същества и всичко свързано с тях,но в същото време съм и любопитна.Ако може да ми разтълкувате този сън,защото съм доста изплашена ...
    И така...

    Сънувах майка ми да е починала...
    Всички плачеха...по късно всичко се превърна в мъгла...
    и се събудих.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 09:01#2АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Сънувах майка си....Не се плаши,дете ! Това е хубаво!Майка ти ще живее дълго,но винаги си спомняй този сън за мъглата!Бъди разумна за да не се загубиш в мъглата на живота и така да загубиш майка си.Понеже си на 11 ще си позволя да те посъветвам Ако,тези дни нещо си излъгала,скрила,премълчала от майка си - кажи й го!Това е мъглата в сънят ти Ще видиш,че много ще се посмеете двете.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 04:59#3babybabyНовакРегистрация: 22.08.13Град: Стара ЗагораОтговори: 6от: Сънувах майка си....Много ви благодаря ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 08:06#4БоянБоянНовакРегистрация: 30.08.13Град: -Отговори: 2от: Сънувах майка си....Аз също сънувах, че е починала, но без мъгла. Това какво значи? Аз съм на 15 ...ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.13 02:24#5АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Сънувах майка си....Когато сънувате майка си ,винаги е на хубаво.Дори и да е починала .А когато е жива и сънувате,че е починала - това е ,че ще има дълъг живот и естествено ,че е за хубаво.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest