Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Странна случка - чувах как диша до мен

Странна случка - чувах как диша до мен

  • 27.08.13 09:23#1MartinMartinНовакРегистрация: 27.08.13Град: -Отговори: -Странна случка - чувах как диша до менПривет.
    Снощи имах доста странна случка, и искам да разбера поне някакво обяснение за нея, или поне нещо, защото да си в неизвестие е най-страшно... Значи докато си спях и изведнъж се събуждам от нечие дишане, чувах го много силно, все едно беше точно над мен. Събудих се, и продължих да го чувам още 1 минута някъде, след което всичко спря.. Какво може да е това, всичко от подсъзнанието ли идва, или е нещо друго? Моля ви, ако знаете нещо - споделете, благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.13 06:39#2Слънчеви лъчиСлънчеви лъчиНовакРегистрация: 06.09.13Град: ВарнаОтговори: 3от: Странна случка - чувах как диша до менНа мен ми се е случвало да чувам гласът на починалата си много отдавна баба, който ме зовеше по име... Отдавам го на слухови халюцинации Ще живееш, споко ! ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.13 09:43#3elenaelenaНовакРегистрация: Град: БанскоОтговори: 1от: Странна случка - чувах как диша до мен В моята стая има едно място дето скърца всеки ден по едно и също време. И нещата ми понякога си "избират' сами местата :> В началото се страхувах, но после свикнах... Мисля, че си имам полтъргайстче или някакво таласъмче. Според мен не тр да се плашиш.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest