Sanovnik.bg»Форум»Легенди, Митове и Предания»Къщата ми се напълни с прилепи

Къщата ми се напълни с прилепи

  • 27.08.13 01:27#1kremenakremenaНовакРегистрация: 27.08.13Град: -Отговори: -Къщата ми се напълни с прилепиМоля за помощ! Знае ли някой каксе тълкува, когато къщата ти се напълни с прилепи.

    Досега никога не е имало прилепи и отскоро ситуацията е ужасяваща. Това лоша поличба ли е?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 11:47#2TinkoTinkoНовакРегистрация: 30.08.13Град: -Отговори: 1от: Къщата ми се напълни с прилепиПърво- не, не е поличба. Прилепите са част от нормалната фауна на България. Второ, това са полезни животни, които изтребват насекоми като комари и дървеници, които, според мен, са много по-неприятни.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.13 12:43#3ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Къщата ми се напълни с прилепиСпокойно, не е нищо кой знае какво. Ако толкова те дразнят и плашат направете ремонт, така че да не могат да влизат. Но във никакъв случей не трябва да убиваш прилеп. Дори и да го затвориш в буркан и той сам да умре, пак е много лошо. Просто се стреми да не умрат от човешка ръка в твоя дом. Докато са живи, може да се каже, че те пазят. Спокойно!
    Поздрави
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.13 10:24#4МаркизатаМаркизатаНовакРегистрация: 08.05.13Град: СофияОтговори: 43от: Къщата ми се напълни с прилепиами да хаос-сми е права направи ремонт ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest