Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Писмо до моите така наречени „приятели“ част 1

Писмо до моите така наречени „приятели“ част 1

  • 26.08.13 11:49#1ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46Писмо до моите така наречени „приятели“ част 1Младият мъж си сипа от каната с току-що приготвеното кафе и отиде да провери пощата си.Имаше сметки и брошури,но докато преглеждаше видя един плик с надпис :„Сватбена покана“.Отвори го и очите му светнаха.

    -Мая...-едва изрече той.Почна да чете на глас:-Любезно ви каним на сватбата на Мая Воденичарова и Ясен Стефанов,която ще се състои на 23.04. от 11:00 ч. в хотел „Мистик“.

    Тази новина го изненада,дори шокира.Как така не му беше казала че излиза с някой и че се сгодила... та нали бяха приятели?
    Мъжът не се сдържа и отиде в съседната стая.Много хора биха решили че отива за да се самоубива или да дави мъката от разочарованието с алкохол,но той просто взе една тетрадка и химикалка,седна на един стол и почна да пише.

    Почвам нова история искам мнението ви дали да продължавам с нея.Ще съм ви много благодарна ако го изкажете.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.13 04:21#2ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: Писмо до моите така наречени „приятели“ част 1Хора,наистина,моля ви дайте ми някакво мнение по въпроса ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.13 05:43#3александър радоевалександър радоевНовакРегистрация: 30.06.13Град: СофияОтговори: 5от: Писмо до моите така наречени „приятели“ част 1Не продължавай. Нито разбрах нещо нито нещо съществено се е случилоОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.13 07:03#4ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: Писмо до моите така наречени „приятели“ част 1Добре.Кое не разбра?ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.13 11:40#5александър радоевалександър радоевНовакРегистрация: 30.06.13Град: СофияОтговори: 5от: Писмо до моите така наречени „приятели“ част 1Еми започваш като говориш за някой който никой не знае кой е.Започни с нещо като "Един ден млад мъж си сипа в чаша от каната с туку що приготвено кафе..."Аз така бих го написал.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.13 01:25#6ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: Писмо до моите така наречени „приятели“ част 1Аз се опитвам чрез неяснотата да пробудя интереса на читателите,но всеки си има мнение.Благодаря че го изказа своето.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 07:31#7НаталияНаталияНовакРегистрация: 13.08.12Град: РусеОтговори: 3от: Писмо до моите така наречени „приятели“ част 1Не е достатъчно като дължина, за да се добие представа за разказа, както и да се запали интерес.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.13 05:55#8Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Писмо до моите така наречени „приятели“ част 1харесва ми и аз съм виждала разказчета да започват така, без начало. Хубаво е, леко загадъчно и накрая с неочакван край.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest