Sanovnik.bg»Форум»Религия»Духовните водачи

Духовните водачи

  • 26.08.13 01:19#1viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21Духовните водачиЗдравейте, отправям към Вас един въпрос(молба)-Знае ли някой как мога да открия/разбера кой е моят духовен водач.Имам нужда от него.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.13 12:45#2IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Духовните водачиМайкъл Нютон "пътят на душите" има я в нета. Пише за водачите, преражданията и т.нат.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.13 11:33#3babybabyНовакРегистрация: 22.08.13Град: Стара ЗагораОтговори: 6от: Духовните водачиЧрез хипноза,медитация и други техники за хипнотизиране.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.13 05:11#4viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Духовните водачиблагодаряОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.13 05:11#5viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Духовните водачиопитах с хипноза,но не се получи,не успях да се отпуснаОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 02:24#6ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Духовните водачиДобър въпрос! Хипнозата е най-крайният вариант. Защото трябва да си при специалист, а те са рядкост в България. По-добре да не се импровизира при хипнозата. Но виж медитацията е съвсем друго нещо. Чрез нея можеш да достигнеш до отговорите на много въпроси и не само. За нея има много писано: книги,статии, описани са нейните вариации, та даже и в ютуб има клипчета, които всъщност са доста добри. Духовния ти учител те познава и често е до теб, нужно е просто да си отвориш сетивата и да го видиш/чуеш. При мен това се случи по време на практика (прочистване/лечение). Звучи логично да го срещнем точно тогава, когато имаме нужда от малко помощ и сме с отворени сетива, готови за възприемане. Не бързай и не настоявай. Всичко с времето си. Когато си готов/а да го видиш, той сам ще ти се покаже. А до тогава чети, упражнявай се, развивай се! Успех!
    Поздрави
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 09:40#7viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Духовните водачиБлагодаря за мнението,да права си.А прочистване пост ли означава или нещо друго?ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.13 01:10#8ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Духовните водачиВсъщност, не. До сега не се бях замисляла, че би могло да има и такова значение... не уважавам много постенето Прочистване за мен означава когато махам от себе си или от някой друг всички негативни енергии, емоции, урочасване и тн. Чисто активно действие като работа с чакрите или лечение с прана Надявам се да съм го обяснила достатъчно достъпно. Ако имаш въпроси чувствай се свободна да питаш смело, все някак ще ти го обясним.
    Поздрави
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.13 04:19#9viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Духовните водачиО,благодаря много.Да достъпно е,макар че аз никога не съм пробвала нито едно от изброените,даже медитация(просто няма никакъв начин да остана сама някъде за да се отпусна).ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 06:06#10ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Духовните водачиНяма за какво, радвам се! Трябва да пробваш да медитираш. Можеш да преоткриеш себе си и толкова нови интригуващи неща. Когато няма никой у вас изключваш всички комуникации (освен компютъра, ако смяташ да ползваш музика) намесваш се удобно и лека полека избутваш всички мисли от главата си, остави ги за после. Просто остани неподвижно, с празно съзнание за известно време. Може и да ти излязат някакви картини, които на пръв поглед може би нищо не значат, но по-късно ще разбереш значението им. Звучи ми като добро начало, поне аз така започнах. Ако мислиш, че няма да успееш у вас иди в парка на усамотено местенце или в гората. Без да пробваш истински няма как да знаеш дали би могло да се получи. Ако имаш някакви въпроси, аз съм на среща дори и на лични. Желая ти Успех!
    Поздрави
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.13 09:40#11viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Духовните водачиблагодаря много,ще пробвам но навън.в къщи няма как да остана сама.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.14 08:30#12antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Духовните водачиНе търси друг водач защото имаш най-добрия.Щом си кръстена имаш Ангел Хранител.Те не се показват на хората, а само в изключителни случаи. Самия факт ,че нещо те възпира, това е той.Престани да го изкушаваш, за да не те напусне.Щом не си ориентирана накъде в духовния живот,чети Божията Библия.В нея ще намериш всичко,което те интересува.Там няма нито за медитация, нито за прераждане.Не си играй,защото това може да ти коства живота, духовно загиване,ад.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.14 12:23#13АнжелАнжелНовакРегистрация: 22.09.11Град: ДупницаОтговори: 13от: Духовните водачиАз мога да ти стана духовен водач,имайки предвид ,че съм виждал Господ и ми каза ,че съм за рая,което означава ,че имам правилна жива вяра.Като за начало знай ,че няма прераждане, а след този живот отиваме в рая или ада ,който за където е заслужил...В библията пише,,Без дела вярата е мъртава'' Имай вяра и прави такива дела ,които да те водят към рая.Това е целта на живота да си го изживееш така ,че да попаднеш в рая и да си живееш цяла вечност прекрасно...ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest