Страх ме е

  • 25.08.13 01:27#1KatriinKatriinНовакРегистрация: 24.08.13Град: ПловдивОтговори: 1Страх ме еЗдравейте искам да ви разкажа една история която ми се слочи скоро

    Преди 1-2 седмици решихме с приятели да се разходим из селото бяхме 4 момичета и 1 момче. Решихме да минем покрай една изоставена църква до нея имаше една къща която и тя е изоставена. Минахме покрарквай нея и видяхме едно старо плашило без лицее.
    Аз се приближих към плашилото и изведнъж то падна назад аз се стреснах малко защото нито имаше вятър нито го бях пипнала, а го бяха забили в земята. И видяхме как около

    3-4 кучета лаеха в църквата(тя беше много малка и тесна). С приятелите ми решихме да влезнем вътре да я огледаме влезнахме и видяхме нещо странно. Имаше много свешти всичките бяха запалени и изведнъж вратата през която влезнахме се трясна с все сила.

    Всички се затичахме към вратата опитахме се да я отворим но всеедно нещо я държеше отвънка. Аз казах вземете нещо и хвърляйте по прозорците за да излезнем през тях(знам че не е хубаво да чупуш каквото и да е в църквата но това беше на живот и смърт). Удряхме с какво ли не но прозорците не се цупиха. И ние си казахме нека да се засилим към вратата и ще я бутнем тя ще се отвори. Засилихме се и когато стигнахме до вратата тя се отвори сама и ние маднахме отвънка тогава когато излезнахме вратата се затвори.

    Ние малко бяхме в шок от случилото се но продължихме с разходката на връщане пак минахме през тази църква и всички забелязахме че плашилото има лице а преди нямаше. И нещо ни превлече зад църквата когато отидохме имаше някакъв човек който беше застанал на стената но беше жив истински човек не беше нарисуван или нещо подобно. Попитах приятелите си дали и те го виждат те казаха да . Ние с викове се махнахме от там.

    Но незнам защо нещо пак ме кара да отида там някакво чувство. Но неискам да отида сама защото ме е страх да не се случи нещо искам да отида пак с тези приятели но тях ги е страх да се върнат. :x: :x: :x:

    Защото имам такова чувство и какво е било онова същество??
    Мерси предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.09.13 12:54#2inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Страх ме еявно много ти работи фантазията земи и пиши фантастика да не изперкаш съвсемОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.13 09:59#3KatriinKatriinНовакРегистрация: 24.08.13Град: ПловдивОтговори: 1от: Страх ме ещом не ми вярваш никой не те кара ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest