Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Любовна магия- след което странни знаци

Любовна магия- след което странни знаци

  • 22.08.13 01:14#1ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8Любовна магия- след което странни знациВчера запалих точно в 24 00 синя свещ за успоконие после за късмет и 5 червени свещи едната на искаше да се запали останаха 4 после и още една изгасна останаха 3 и както и да е!Като започнах да изричам заклинанието въртях дланите си около свещите и едната червената започна да пука както и бялата но през целия ритуал червената свещ пукаше и пръщеше затова се вторачих в нея!Всичко мина екстра но като станах от бюрото гледам както ги бях наредила на бюрото зад тях разлят восък зад бялата имаше петно и зад червената дебело разлят восък във формата на палец обърнат на горе нещо такова :y: а обяснете ми как е станало това и това е знак!Като нямаше начин восъка да е текъл надолу защото щеше да има разлято и по самата свещичка няма обяснение относно
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.08.13 03:20#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Любовна магия- след което странни знациЗащо се занимаваш да правиш любовни магии...ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.13 10:52#3ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8от: Любовна магия- след което странни знациИ аз не знам .Обаче ми писна вече да имам неуспешни връзки и в без изходицата допрях до там а не трябваше,пък и то дали ще подейства дали не.Кво пък хората магий правят и успяват а ние цял живот сме ей така.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest