Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън - лабиринт

Сън - лабиринт

  • 20.08.13 11:35#1lucidlucidНовакРегистрация: 14.04.12Град: -Отговори: 1Сън - лабиринтЗдравейте. Искам да ви разкажа за един много особен сън. Бих се радвала да чуя нечие мнение.
    Влязох в един апартамент, целият бял и празен и затворих вратата. Не ми хареса там и реших да ме махна , но вратата беше заключена. До нея имаше още две врати, така че пробвах другата врата, отворих я и влязох през нея и попаднах в същия апартамент. Така няколко пъти и сякаш се намирах в лабириант - омагьосан кръг... Накрая намерих една стая, в която имаше едно легло. На него лежах АЗ в бели дрехи (до мен май имаше някой, който спеше). Приближих се и се загледах в себе си и след кратко време ,АЗ, която се намирах на леглото и спях отворих очите си и видях че нямам зеници, а очите ми бяха бели.... така гледах с тези очи на горе за няколко секунди, а аз , която наблюдавах това отстрани май се стреснах и се събудих...

    някакви предположения?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.13 04:58#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Сън - лабиринтДа не си гледал някой фантастичен филм наскоро?ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.13 07:40#3lucidlucidНовакРегистрация: 14.04.12Град: -Отговори: 1от: Сън - лабиринтНеОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.13 03:42#4Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Сън - лабиринтАми лабиринта в съня може да означава, че ти предстои объркване и някаква главоблъсканица...ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.13 10:06#5iliana todorovailiana todorovaНовакРегистрация: 11.03.13Град: -Отговори: 21от: Сън - лабиринтлабиринт според мен е безизходица от създаден проблем ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest