Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Разгадайте, моля Ви

Разгадайте, моля Ви

  • 19.08.13 12:53#1snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28Разгадайте, моля ВиСънувах че при отваряне на вратата на асансьор имаше боклуци,които разчистих и си затворих вратата и се качих на асансьора нагоре и си влязох в апартамента... Какво значи ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.13 04:57#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Разгадайте, моля ВиМоже би, че по пътя към успеха трябва да е справиш с много трудности, но все пак ще успееш, премахвайки всякакви трудности и в крайна сметка достигайки до желаните цели...ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.13 05:18#3snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Разгадайте, моля Виrosi987 :Може би, че по пътя към успеха трябва да е справиш с много трудности, но все пак ще успееш, премахвайки всякакви трудности и в крайна сметка достигайки до желаните цели...
    10x но можеш ли да ми кажеш,след колко време се сбъдват сънищата сънувани на 19-ти...тъй като имам много задачи в следващата седмица и ми е важно Благодаря ти,все пак !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.13 05:37#4Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Разгадайте, моля ВиАми намерих инфо, че сънищата, които са сънувани на 19 се сбъдват, но не скоро. Но това може да означава, че няма да се сбъдне днес и утре, а не че няма да се сбъдне през този месец. Дано съм била полезна и успех в предстоящите начинания ))ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.13 05:43#5snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Разгадайте, моля Виrosi987 :Ами намерих инфо, че сънищата, които са сънувани на 19 се сбъдват, но не скоро. Но това може да означава, че няма да се сбъдне днес и утре, а не че няма да се сбъдне през този месец. Дано съм била полезна и успех в предстоящите начинания ))
    10x !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.13 10:51#6АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Разгадайте, моля ВиНе е важна толкова датата.Важно е в кой час си го сънувал.Истинските сънища са от 3 до 7 часа сутринта и се сбъдват за 9 дена,9 седмици,9 месеца,9 или 15 години .До 0 часа сънищата се сбъдват до обяд на другия ден.Не мога да напиша всички часове,но исках да кажа за истинските сънища.
    Да се возиш в асансьор означава,че някой ти помага по пътя който вървиш.Да изчистиш боклуците - ами внимавай да не "обуклучиш" отношенията си с този човек.Изчисти ги Така ще вървиш нагоре.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.13 11:06#7snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Разгадайте, моля ВиДевина :Не е важна толкова датата.Важно е в кой час си го сънувал.Истинските сънища са от 3 до 7 часа сутринта и се сбъдват за 9 дена,9 седмици,9 месеца,9 или 15 години .До 0 часа сънищата се сбъдват до обяд на другия ден.Не мога да напиша всички часове,но исках да кажа за истинските сънища.
    Да се возиш в асансьор означава,че някой ти помага по пътя който вървиш.Да изчистиш боклуците - ами внимавай да не "обуклучиш" отношенията си с този човек.Изчисти ги Така ще вървиш нагоре.

    Сънувах го около 4-5 часа сутринта...
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest