Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Какво означава сънят ми ?

Какво означава сънят ми ?

  • 18.08.13 04:40#1BobbyBobbyНовакРегистрация: 18.08.13Град: -Отговори: -Какво означава сънят ми ?Не помня по-голямата част от съня,но помня как някаква жена ми разкрива,че тя е рептилия и ми показва нейна снимка как се трансформира. Личеше си,че е добронамерена,а след това ми обясни,че те са тук с мир и не искат да навредят на никого,но понеже знаят как ще реагират хората (ще искат да ги убият) се крият.Странното в съня е,че съм запознат с тези неща за рептилиите,илюминатите и т.н. от максимум година,а съм сънувал този сън доста отдавна,когато съм бил малък.Имах и още един сън,който сънувах пак скоро и бях сънувал като малък,но нещата в него не са ми били ясни (познати) тогава,а сега вече - да,както и с този,за когото Ви пиша в момента.Това е доста странен феномен според мен.Какво мислите за съня и за работата с тези повтарящи се сънища ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.13 05:00#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Какво означава сънят ми ?Повтарящите се сънища искат да ни предупредят за нещо. Не бива да се пренебрегват, а по-скоро да им се обърне внимание. Но възможно ли е тези сънища да са плод на увлечението ти към рептили, илюминати и т.н.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.13 11:22#3GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Какво означава сънят ми ?turtlesa :Не помня по-голямата част от съня,но помня как някаква жена ми разкрива,че тя е рептилия и ми показва нейна снимка как се трансформира. Личеше си,че е добронамерена,а след това ми обясни,че те са тук с мир и не искат да навредят на никого,но понеже знаят как ще реагират хората (ще искат да ги убият) се крият.Странното в съня е,че съм запознат с тези неща за рептилиите,илюминатите и т.н. от максимум година,а съм сънувал този сън доста отдавна,когато съм бил малък.Имах и още един сън,който сънувах пак скоро и бях сънувал като малък,но нещата в него не са ми били ясни (познати) тогава,а сега вече - да,както и с този,за когото Ви пиша в момента.Това е доста странен феномен според мен.Какво мислите за съня и за работата с тези повтарящи се сънища ?

    Знаеш ли, пишеш тук за да ти се разтълкува съня,, но той е толкова ясен, че едвам се сдържам да ти напиша това което всъщност ти е казала....А тя ти го е казала в прав текст

    "тук с мир и не искат да навредят на никого,но понеже знаят как ще реагират хората (ще искат да ги убият) се крият"

    Замисли се, кои данни са засъкратени и каква информация след като изтича, веднага е опровергана с фълшиви факти и това "Как няма друг живот във Вселената освен нас"

    Радвам се че си го написал, и дано всички прочетат твоя сън.Защото не е бил сън, като сън...Това сам ще разбереш

    Така наречените извънземни са на планетата от както съществуваме, добронамерени са, но все още не се поакзват защото у нас е посят страх - че ще ни нападнат и избият. Нищо подобно. Катастрофиралите летящи чинии всъщност са свалени насилсвено от нас хората. Мислите че правителствата не знаят за тях ли? Знаят, но не искат да им се даде гласност, защото тогава, ще разберем истинската си същност - а именнто това че не ни трябват пари, не ни трябва работа, не ни трябват материални блага. А когато раберем това, какво ще се случи? Ще рухне системата и няма да има кой да управлява и да властва, а ще им,а само равни хора, няма да се делим на бедни и богати, а ще се равни един с друг.
    Да, правилно ти е казала - Хората не са готови да научат истината, и не са готови за промяна.Защото те идват тук с мир и със знания за това как да се развием душевно. Защото това е целта на това ни обитаване на Земята.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.13 03:08#4lubchelubcheНовакРегистрация: 06.06.13Град: ПловдивОтговори: 8от: Какво означава сънят ми ?здравейте вашият сън показва че ви помага самият покойник идете на гроб раздайте кандило запалете и се помолете в църкваОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.13 03:08#5lubchelubcheНовакРегистрация: 06.06.13Град: ПловдивОтговори: 8от: Какво означава сънят ми ?здравейте вашият сън показва че ви помага самият покойник идете на гроб раздайте кандило запалете и се помолете в църкваОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.13 03:08#6lubchelubcheНовакРегистрация: 06.06.13Град: ПловдивОтговори: 8от: Какво означава сънят ми ?здравейте вашият сън показва че ви помага самият покойник идете на гроб раздайте кандило запалете и се помолете в църкваОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest