Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Доста плашещ сън

Доста плашещ сън

  • 18.08.13 04:38#1BobbyBobbyНовакРегистрация: 18.08.13Град: -Отговори: -Доста плашещ сън Не знам дали сънувах,или не,затова съм леко поуплашен,но нещо се разбудих вечерта и погледнах към вратата на терасата (алуминиева дограма с прозорец) и видях нещо,което беше почти като това нещо http://i74.photobucket.com/albums/i279/willease/anigif25.gif .

    Уплаших се,но станах,дигнах ръката си и посочих към него.Докато го гледах ме беше леко страх,но като го погледнах в очите за секунда,изтръпнах и се събудих.Според вас сън ли е било или ? И щом помисля за случката,тоест по-скоро щом се сетя как изглеждаше и как го погледнах в очите целият настръхвам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.13 05:00#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Доста плашещ сън Всеки сънува кошмари, но по-важното е да не им се обръща особено внимание.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.13 11:01#3АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Доста плашещ сън Иди на църква,вземи светена вода и напръскай прословутия прозорец.Не те плаша! "Нещо" те дебне.Непременно го напръскай и с ръка не се пипа светена вода!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest