Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Странен сън с баба Ванга

Странен сън с баба Ванга

  • 18.08.13 04:34#1BobbyBobbyНовакРегистрация: 18.08.13Град: -Отговори: -Странен сън с баба ВангаСънувах,че съм на село.Отварям входната врата и какво да видя - пред мен баба Ванга.Погледнах я изненадан и тя ми каза нещо,което принципно звучи безсмислено,но в самия сън осъзнах какво има предвид.К

    аза ми: "използвай третото краче,моето момче",като разбрах,че има предвид за третото око.Аз се разплаках и й казах,че опитвам но не се получава.Попитах я как,но тя ми каза само,че трябва да опитам по друг начин.Да приемам ли буквално съня ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.13 05:02#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Странен сън с баба ВангаМи ако се опитваш да отвориш третото си око, може би е искала да ти каже, че начините, които пробваш не са правилни...ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.13 11:04#3АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Странен сън с баба ВангаТебе те наболява кръста или някой крак.Ако не вземеш мерки да се прегледаш ще ходиш с "трети крак" - бастун.Просто е дошла да те предупреди жената.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest