Ангел-пазител

  • 18.08.13 01:19#1ПетърПетърНовакРегистрация: 01.05.13Град: БожурецОтговори: 3Ангел-пазителОтначало ми се виждаха неща който смятах за духове.Писах статия и ми дадоха съвети.Но започнах да си мисля ми ако това е моят ангел-пазител.Ето и нещата който ме карат да мисля така:
    1.Моите искрени желания се сбъдват рано или късно.
    2.Усещам хладен полъх и когато си протегна ръката и усещам този полъх сякаш ми хваща ръката.
    3.Когато съм бил в беда се измъквам винаги.
    Е това ангел-пазител ли е.Макар,че има нещо което ме притеснява.Написах писмо на ангела както трябва дори го изгорих,и исках да си говорим или да ми покаже,че е при мене.След това като бях сам у нас се помолих на колене на ангела си да се срещнем дори ако ще си говорим телепатично не нищо не става.Някакви идеи!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.13 05:42#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Ангел-пазителРадвай се, че винаги ти се сбъдват желанията. И ако питаш мен, не предизвиквай твоя ангел. Щом ти помага и всичко е ок, защо ти трябва да се месиш в делата муОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.13 10:35#3nikolaynikolayНовакРегистрация: 08.10.13Град: СливенОтговори: 14от: Ангел-пазител :y:  По скоро ще е добър дух-пазител!Защото ангелите са измислица на църквата както е измислица тяхната религия!Виж ми при желание някои от мненията и ще се убедиш в това вероятно!Но съществуват и добри освен зли духове-вероятно е някой такъв при теб за да ти помага !Но все пак умната защото ако без да искаш прецакаш нещата злите духове може да отнемат властта на добрите!Примерно ако тръгнеш по лош път или тръгнеш по врачки и екстрасенси или секти!Стой настрана от подобни неща и гледане на карти и подобни окултни ритуали и практики и няма да си навлечеш полтъргайсти както аз си навлякох и ми натресоха на младини понеже майка ми вярваше на окултните магйосническите истории и така ми навреди!Дано ти се запази успеха! :wink: Дай малко и на мен че съм много готин като Балки Бартокумус добра транс душичка съм но нямам парички да си купя къщичка и по цялден да слушам прекрасна неземна велика музичка и да лекувам разбитото си сърце и живот!Дано твоят дух ми помогне малко и на мен след 20г мъки и робство! :blush: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest