Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Странни съвпадения

Странни съвпадения

  • 11.08.13 01:30#1ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8Странни съвпаденияАз по принцип съм човек на странностите все странни неща ми се случват особено когато става дума за любов!Бях започнала да ги елиминирам защото не свършваха така като очаквам тъкмо си мисля че съдбата ми дава знак пък накрая нищо и нямаше смисъл само да страдам!Добре обаче повечето хора ми казват недей нищо случайно няма!Обаче аз си знам моето но вече почва да ме мъчи всичко а ме е страх че ако обърна внимание пак няма да се обвържа с този човек и т.н!Добре от няколко месеца минава един младеж от тука и му засичам погледа и то на много много пъти обаче все не иска да ме заговори!Не знам лошото или доброто ми мисли не искам да предизвиквам съдбата обаче съм забележала че просто е така небрежно си помисля за него и хоп той мине!И един път сме тръгнали надолу с мои приятелки и аз си помислих-е са представяш ли си да слезе от този рейс и ето го задава се от далече обаче никво внимание не ми обърна само си усили музиката  и се ядоса!Аз съм адски разочарована от факта а и вече спря да минава покрай нас този господин!Или минава рядко и вече не гледа или поне аз така си мисля!Сънувала съм го само веднъж и си спомням че ме целуна по устата!И малко след съня го видях сутринта да се прибира и ме гледаше пак!

    Има една песен който ми напомя страшно за него слетобеда ревах от страх за бъдещето и после се качвам в колата и същата песен прималя ми помислих си Господи сигурно искаш да ме Подлудиш! После отивам в магазина гледам един гердан със диска на него а бях разбрала че е диджей някъде такава му е работата!Сега кажете кви са тези знаци и работи че вече се побърквам!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.08.13 10:33#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Странни съвпаденияПонякога не във всичко трябва да търсим отговор. Може да са съвпадения, може и да не са...Понякога съдбата си прави с нас странни шеги...ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.13 11:29#3Георги ТодоровГеорги ТодоровНовакРегистрация: 19.08.13Град: ШуменОтговори: 8от: Странни съвпаденияЗащо не го поздравиш някой път или да се усмихнеш поне ОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.13 01:00#4ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8от: Странни съвпаденияДа наистина обмисляла съм го да го поздравя обаче не мога да го видя!А иначе веднага ще му кажа здрасти!А пък ако ме е намерил във фаза може и друго да му кажа . ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.13 08:33#5Георги ТодоровГеорги ТодоровНовакРегистрация: 19.08.13Град: ШуменОтговори: 8от: Странни съвпаденияЕ, гледай да си във фаза тогава Подготвяй се психически, че ще го срещнеш, като излизаш от вас.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.13 09:11#6ScarletScarletНовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 8от: Странни съвпаденияХора,за мое огромно съжаление.Той днес мина със приятелката си явно такава беше защото я беше прегърнал и я пусна като приближи до нас и гледаше най-нахално скапаняка.Кво да правя?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest