Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Дайте ми мнение?

Дайте ми мнение?

  • 05.08.13 09:41#1ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46Дайте ми мнение?Нощта спуска тъмното си було.
    Всички спят и мечтаят.
    Ала аз все се изплъзвам на сладката забрава.
    Сякаш нещо в мене шепне:„Не бива“

    Портретът в лазурено-синьо ме гледа строго.
    Вината натежава,усилвайки колебанията ми.
    Часовникът тиктака бавно,карайки ме да избирам по-бързо.
    Да се отдам ли на тъмното спасение или да продължа мъчителното недоумение?

    Изстрел прекъсва тишината.
    Бялата роза се обагря aлено.
    Зората свенлива се прокрадва на хоризонта.
    А аз не ще се събудя нивга вече.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.13 07:27#2Fan of SteinbeckFan of SteinbeckНовакРегистрация: 22.07.13Град: СофияОтговори: 5от: Дайте ми мнение?Това стихотворение ли трябва да е? Ако да, то щеше да е по- добре, ако беше написано в мерена реч(да има по еднакъв брой срички във всеки отделен стих), също както трябва да има рими

    *-*
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.13 09:28#3ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: Дайте ми мнение?Прав си.Но това е първият път в който пиша стихотворение и нямам много опит.Но все пак благодаря за мнение.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.08.13 12:57#4Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: Дайте ми мнение?Да хубаво е но нямя много рими тъка че е по-скоро текст добре изказано с красиви думи повярвай ми аз съм от семейство писатели композитори и музиканти. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.08.13 01:47#5ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: Дайте ми мнение?Благодаря за мнението ти.Права си,все пак човек се учи от грешките си.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.13 05:52#6Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Дайте ми мнение?На мен лично ми харесва, макар без рими ит.н. а и е за първи път, а други хора и толкова не могат, това е талант, дарбаБраво, дано издадеш скоро стихосбирка
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest