Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»За ужаса от технологиите и магите

За ужаса от технологиите и магите

  • 30.07.13 02:19#1РадославаРадославаНовакРегистрация: 29.07.13Град: ПловдивОтговори: 3За ужаса от технологиите и магитеМислите, че знаете какво представлява ада ли? Елате ми на гости...

    Представете си какво очаква света, когато в едно жилище като моето се появят създания, ( които аз нарекох "Антихристи") и започнат да използват църковни познания срещу самата църква...

    Видели иконата на Св.Троица и триъгълника на главата на "Отца"...

    Само не разбирам как на тези безумни създания им е хрумнало да съчетават информацията от църквата с филмите. Създават се триъгълничета като на създателя, но към тях се прибавят и чукчета като от филма за Тор - Бога на гръмотевиците.

    Налитам на информация за създания от други измерения из интернет...

    Някой гледал ли е филма "Старгейт"? Представете си, че някое от тези зли създания започне да си създава тези така наречени от Тях "измерения", които всъщност не са никакви измерения, а така наречените от филма "Старгейт"
    - "Портали".

    Още по-безумно става, когато тези неща, започнат да се създават по хората, по телефоните,мониторите...Истинският ужас идва, когато започнат да използват картите на мобилните оператори, пощата...и започнат да разпространяват информацията по църквите.

    Не съм много наясно телефоните ли са чистили от мен, но прахосмукачката в третото око беше голяма изненада. Кой би повярвал, че подобни неща могат да се случват...

    Но Факт! За смирените е достатъчно да влязат през входа на църквата, но тези зли създания са твърде надути, за да влизат вътре, на тях повече им харесва да са горе и да манипулират всички.

    Какво следва когато църквата, знамето на България, технологиите... се използват, за да съсипват живота ни?

    На няколко пъти опитах да се самоубия преди да започна да се побърквам напълно и преди да съм загубила себе си...
    Миналата година почина кученцето ми....Мисля, че са го убили с магия. Хиляди пъти съжалих, че не умрях вместо него...

    Не веднъж съм си мислила дали не е време да се сложи край на света... И ако не бяха всичките проклятия и гнусотията, с която ме заливат, за да ми попречат финансово и материално, до сега да съм гръмнала проклетата планета, току виж се сбъдне пророчеството от Библията и се спасят избраните, преди света да лудне като мен!

    Сега, когато почти нещо не е останало от мен, само магии и гнусотии... Тъй като не съм в състояние4 да отърва света от собствената му лудост, понеже не съх Христос, (въпреки, че ме разпъваха на кръста като него)...

    Ако някой може да се разходи до пирамидите и да им сложи една по-голяма бомба... Вярвайте ми, никак няма да сбърка. Ако някой иска да научи повече за лудостта, която се задава...Може да ме потърси. Ако не съм в къщи или в лудница, значи или съм умряла, или планувам края на света.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.07.13 09:28#2МарияМарияНовакРегистрация: Град: -Отговори: 1от: За ужаса от технологиите и магитеИ точно заради хора с твоето мислене в миналото не сме можели да развием до край потенциала на науката. Според мен ако "Старгейт" е филма от който ние трябва да изградим бъдещето си. А също така смятам че порталите са наистина добра идея защото не може просто да седим на една планета след като може да се изследва цяла галактика. А и ако можеше да разгърнем магията както в "Хари Потър" мисля че живота ни щеше да бъде доста вълнуващ и забавен. Колкото повече разгадаваме света толкова по-добре. А и аз мисля че доста хора включително и аз искаме да срещнем и други раси освен нашата. Все пак живеем в 21 век а не в 18/19 век.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.13 10:38#3РадославаРадославаНовакРегистрация: 29.07.13Град: ПловдивОтговори: 3от: За ужаса от технологиите и магитеАко заради хора като мен науката нямаше да се развива... То никой днес нямаше да знае, че нечистите духове си създават "измерения", които всъщност не са никакви измерения. Какво знаеш за магията? Струва ли ти се забавна идеята по дисплея на телефона, по монитора на компютъра ти и по теб самия да бъдат създадени подобни неща и да се използват за да те манипулират чрез енергията? Хората все още не знаят достатъчно за магията и колко опасна е тя.В познанието няма лошо,стига да не е в погрешните ръце!ОтговорОтговор с цитат
  • 03.08.13 07:24#4ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: За ужаса от технологиите и магитеДоста интересна и странна тема, браво за което! Измеренията си съществуват по принцип, тея същества не са в състояние да създадат ново, защото са нисши. Има безброй много измерения и паралелни светове (няма нищо общо със старгейт) и това е доказано от метафизиката (квантова физика)! Има достатъчно материали за съществуването им както и за квантовия апокалипсис! Четете, бъдете образовани! Да магията е лошо нещо и няма нищо общо с Хари Потър! Но всяко действие си има противодействие, т.е както е създадена магията така може и да се развали! Така,че спокойно! Не се паникьосвайте толкова! Малко сила и воля, малко познания и много търпение и спокойствие са най-точната рецепта за подобни състояния!
    Поздрави и Успех !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.08.13 10:50#5KasandraKasandraНовакРегистрация: 13.08.13Град: -Отговори: 2от: За ужаса от технологиите и магитеСветът е нестабилен, защото се променя. Може да си вземеш светена вода и да се миеш с нея сутрин и вечер. Вземи едно сурово яйце. Запали една свещ и постави една икона до свещта и яйцето. Помоли се с твои думи. После вземи яйцето и натъркай хубаво цялото си тяло - все едно е сапун, с който се къпеш. Не пропускай и косата. След това счупи яйцето в някакъв съд, извхръли черупките. Като въртиш съда с яйцето в него се опитай да обходиш цялото си тяло. Въртиш купата с ръка пред тялото си, после около него, после над главата. Правиш това, докато яйцето се разбърка - жълтъкът и белтъкът се смесят. После изливаш яйцето в канализацията и измиваш купата. Ще почувстваш облекчение. Опитай се да медитираш, като легнеш неподвижно и се опиташ да не мислиш за нищо. Представяй си, че си облята в бяла светлина. Опитай се да не мислиш за никакви магии и не обръщай внимание на съвпаденията. Приемай ги с чувство за хумор. Вярвай, че си по-силна от всичко, защото Бог е искал да се родиш и да живееш нормално. Радвай се на живота, защото няма нищо по-хубаво от това да виждаш и усещап света около себе си. Прави каквото те съветвам всеки ден докато не ти омръзне. Като ти омръзне, значи всичко при теб е ОК И СПОКООООО!!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.13 03:03#6РадославаРадославаНовакРегистрация: 29.07.13Град: ПловдивОтговори: 3от: За ужаса от технологиите и магитеПърво... Иконите ми са прекалено зацапани да ги използвам както трябва, второ... при тия връзки с канализацията в дома ми, едва ли ще е разумно да изхвърлям яйце там, трето... вече по вестници взеха да пишат за случващото се в дома ми, така че... Работата няма да мине с едно яйце, подобни процедури вече съм правила.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.13 09:07#7KasandraKasandraНовакРегистрация: 13.08.13Град: -Отговори: 2от: За ужаса от технологиите и магитеА какво точно провокира тези твои усещания и дали другите около теб забелязват нещо или само ти? Пробвай каквото ти казах - яйцето не е само яйце, то е най-голямата клетка живот. После го изхвърли в боклука, защото се е "замърсило". Добра идея е да седнеш и да напишеш писмо. Просто напиши всичко, което те са ти причинили, като го адресираш до Бог - като към баща. Излей всичко, което усещаш и ти трови живота. Прочети го няколко пъти и после го изгори. Ще видиш, че нещата коренно ще се променят и ще се върнеш към нормалния си живот. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest