Sanovnik.bg»Форум»Здраве»Причерняване

Причерняване

  • 29.07.13 08:41#1ЙоанаЙоанаНовакРегистрация: 16.02.13Град: -Отговори: -Причерняване Здравейте. От известно вреве имам нещо като припадъци, но не точно. Например ставам от дадено място и като направя една крачка и погледа ми се раззмазва виждам на черни петна и ми се вие свят. Веднъж дори паднах, но тези "припадъци" продължават около 10 или 15 секунди. Не знам дали да не отида не лекар както и не съм сигурна дали да кажа на наще. По скоро бих казала на брат ми, но той в момента работа някъде при морето (не помня къде ). Кажете ми какво да правя и се надявам да не е свързано с някакви самообиства .

    Извинявам се, ако има грешки, но сига не мога до проверя, защото бързам :blush: .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 05:39#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Причерняване Според мен задължително трябва да отидеш на лекар, за да се види на какво се дължи това причерняване. Не се притеснявай, но отиди да те прегледатОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 06:05#3Maria TonchevaMaria  TonchevaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Причерняване Задължително на лекар! ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.13 03:54#4СилвияСилвияНовакРегистрация: 15.06.13Град: ЛомОтговори: 1от: Причерняване Трябва ДА ОТИДЕШ НА ЛЕКАР МОЖЕ ДА ТИ Е НИСКО КРЪВНОТО.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.13 11:12#5LinaLinaНовакРегистрация: 30.08.13Град: -Отговори: -от: Причерняване На мен също често ми се случва абсолютно същото, но не мисля, че е повод за притеснение.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 07:27#6JanissJanissНовакРегистрация: 01.09.13Град: -Отговори: -от: Причерняване Това е ниско кръвно...щом така ти става като се изправиш..ако се наведеш и пак така...върви на лекарОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest