Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че съм бременна.

Сънувах, че съм бременна.

  • 17.07.13 01:49#1НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 16.07.13Град: БургасОтговори: 1Сънувах, че съм бременна.Два пъти ми се случи да сънувам, че съм бременна (доколкото си спомням, че са били 2пъти ;д) странното е, че ми харесваше това, в съня си бях много щастлива от факта, че ще си имам бебче.

    А съм чувала, че когато една жена сънува, че е бременна това е знак за приближаваща смърт. И най-странното е, че след като сънувах това имаше мъртви хора...видях в интернет катастрофа с лек автомобил, жертвите бяха ДЕЦА.

    Известен актьор почина и другото което разбрах е, че момиче на около 21-22 години е починало. Не знам има ли връзка със съня ми или е просто съвпадение,но е странно. МИР НА ПРАХА ИМ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.07.13 10:12#2super_girlsuper_girlНовакРегистрация: 13.10.12Град: -Отговори: 17от: Сънувах, че съм бременна.веднъж споделих с майка ми, че и аз съм била бременна по време на съня, а тя ми каза, че е на зле... и ме скъсаха по История и буквално ми се скъса раницата.... :x: :x: , но скоро не съм сънувала такава ситуация... мисли си за нещо приятно, от което примерно имаш нужда, преди сън и сигурно, ако продължаваш около месец така може повече да не ти се налага да сънуваш бременност!!ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.13 05:51#3НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 16.07.13Град: БургасОтговори: 1от: Сънувах, че съм бременна.Това ми се случи не повече от 3-4 пъти да го сънувам и ставаше нещо... но пък когато легна и в главата ми се въртят сякакви такива неща за живота и така.... като заспя все сънувам нещо което след това става реалност или нещо което ми се е случвало преди.. или се нещо странно винаги така става ... винаги сънувам ВИНАГИ... нямам една вечер без сън или поне не помня за такава.. но както и да е мерси все пак ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest