Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Най- странният ми сън!!!

Най- странният ми сън!!!

  • 15.07.13 01:46#1Elena MarkovaElena MarkovaНовакРегистрация: 15.07.13Град: БургасОтговори: 1Най- странният ми сън!!!Тази нощ сънувах страннен сън. Може би най- странният, който съм сънувала. Та той беше, че имам двама братя като във последствие се появиха и две момичета, мои сестри. Попринцип съм само дете и нямам братя или сестри. Но всъщност винаги съм искала по- голям брат или сестра.

    Помня съня подробно дори няколко часа след събуждане. Усещам нещо като тежест в себе си и мисля само за този сън. Разгледах целия сайт, но не открих подобна статия. Надявам се някой да ми помогне да разбера какво значи моят сън!!! :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.13 10:27#2ДаринаДаринаНовакРегистрация: 09.07.13Град: ХасковоОтговори: 5от: Най- странният ми сън!!!сънувате, че имате сестра, това е знак, че скоро ще получите добри новини.

    Ако ти се присъни, че имаш брат, това е знак, че притежаваш скрити способности, които скоро ще покажеш пред всички.


    аз това открих надявам се да съм ти помогнала
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.13 11:03#3Elena MarkovaElena MarkovaНовакРегистрация: 15.07.13Град: БургасОтговори: 1от: Най- странният ми сън!!!Благодаря ти!!! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest