Ангели

  • 11.07.13 05:21#1ивонаивонаНовакРегистрация: 11.07.13Град: СофияОтговори: 1Ангели Здравейте за първи път пиша в сайта.Искам да попитам как стоят нещата с ангелите, много съм заинтригувана не съм от най вярващите в бога но за сметка на това вярвам,че има нещо независимо какво.

    Интересно ми е можем ли да призовем ангел, какви са последствията и някои правил ли ги е . БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО... :blush: :blush: :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.13 09:29#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Ангели Здравейте
    не разбирам защо питате след като сама знаете отговора. Не правете това. Ще ви се наложи да попитате нещо важно наистина а тези незначителни въпроси на който сама знаете отговора са ненужни. Замислете се и се огледаайте има по важни неща за който да мислите- Усепх
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.13 12:15#3ивонаивонаНовакРегистрация: 11.07.13Град: СофияОтговори: 1от: Ангели Права сте има по важни неща над който има да мислим , но любопитството надделя . Интересно ми е тъй,като попаднах на един форум в които пише за това но всичко беше прекалено объркано някой чул недочул . :blush: :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.13 11:14#4inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Ангели ангелите се викат само с поведение нравственост и стремеж към бог....ако подхождаш спиритуалистически и успееш ще дойде демон....които ще се представи за ангел...и тогава нищо добро не те чакаОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.13 10:32#5МаркизатаМаркизатаНовакРегистрация: 08.05.13Град: СофияОтговори: 43от: Ангели мила ми вонибон98 не викай никакъв ангел защото това е сложен процес най вероятно да пробудиш зла сила ии израза -> меракът убива котката ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest