Общ сън

  • 08.07.13 09:57#1маринамаринаНовакРегистрация: 22.06.13Град: ВарнаОтговори: -Общ сънБеше много странен сън. Когато заспах, видях една светла врата. Понеже съм Лъв и любопитството ми минава границите на нормалното, реших да вляза. Щом го направих, се озовах на място, което до сега не бях виждала. Почувствах се като натрапник и си помислих, че така като не мога да пострадам в собствения си сън трябва да разгледам. Съвсем неочаквано зад мен застана момчето, което харесвам от вече 3 години и половина, и ми зададе един необичаен въпрос:" Ти какво търсиш в моя сън?" :cry: Изненадано го питах, за какво става на въпрос, а той ми обеси, че сънуваме един и същ сън, както и да е...да кажем, че не си прекарах зле докато.... Не го хванаха така наречените "пазители на сънища", които не позволяват подобен вид сънища . Те го отведоха някъде... а мен помъкнаха към моите мечти и фантазии  изведнъж минахме покрай нещо като олтар и там имаше една музикална кутийка, пуснах я и се събудих цялата обляна в сълзи и от тогава сънувам само една гранитна стена, която не мога да разруша и чувам в съня си неговите викове, честно казано все едно го изтезават :cry: Но аз не мога да му помогна :cry: :cry: :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.13 09:43#2Elisa NakovaElisa NakovaНовакРегистрация: 29.03.13Град: ВидинОтговори: 10от: Общ сънДа бе Лъв натрапник...ти е*ваш ли се?

    Съня ти е наистина супер откачен (а аз си мислех, че сънувам най-откачените сънища). Още по-откачено ми се струва това, че от тогава сънуваш само една стена.... А иначе, тия сънища са мноооооооооооого позволени, вярваи ми :blush: Според мен, най-добре ще направиш, ако по някакъв начин намекнеш пред това момче за съня. Без да му казваш нищо директно, за да не те помисли за луда. Просто сподели, че не си доспиваш напоследък заради един много странен сън...и те така. Чакай да видиш какво ще каже. Ако не каже нищо си мълчи
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest