Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Някой знае ли ритуали за викане на духа на мъртвец?

Някой знае ли ритуали за викане на духа на мъртвец?

  • 06.07.13 12:34#1НеделинаНеделинаНовакРегистрация: 14.04.13Град: БургасОтговори: 1Някой знае ли ритуали за викане на духа на мъртвец?Здравейте, отново съм аз.Така започвам направо тъй като знаете всеки от нас има починал близък човек.Примерно приятел дядо баба баща майка и т.н.

    Някой знае ли ритуали за викане на духа на мъртвия или как да общуваме с него чрез някакви магии.Тъй като искам да говоря с моя починал дядо звучи лудо и невъзможно но все пак искам да пробвам.Мнения и без обиди от страна на ти си луда и т.н
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.13 04:47#2super_girlsuper_girlНовакРегистрация: 13.10.12Град: -Отговори: 17от: Някой знае ли ритуали за викане на духа на мъртвец?за да извикаш духа на починал се правят сеанси. потърси в интернет как точно става! знам, че имаш някаква причина, поради която искаш да го извикаш... ако искаш ми я сподели на ЛС.... успех, мила! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.13 09:38#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Някой знае ли ритуали за викане на духа на мъртвец?Мила моя красавице
    не прави това в къщи дори от задоволяване на личтого ти любопитство- Не знаеш просто с какво се захващаш бедна ти е фантазията в какво се увличаш. Просто забрави тези теми не са за теб миличка не си блъскай мозъчето с тия сложни теми. Повярвай ми и ме послушай казвам го за твое добро- Успех в училищните свалки
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.13 11:26#4НеделинаНеделинаНовакРегистрация: 14.04.13Град: БургасОтговори: 1от: Някой знае ли ритуали за викане на духа на мъртвец?мерси ..и окОтговорОтговор с цитат
  • 19.09.13 09:53#5ЙоанаЙоанаНовакРегистрация: 19.09.13Град: Горна ОряховицаОтговори: 1от: Някой знае ли ритуали за викане на духа на мъртвец?и аз търся духа на мъртвия си дядо аз дори не съм го виждала :cry: само на снимки черно бели той е починал кога то мама е била на 7год. :cry: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest