Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Може ли някой да ми каже какво означава?

Може ли някой да ми каже какво означава?

  • 04.07.13 03:17#1stefkastefkaНовакРегистрация: 04.07.13Град: ПомориеОтговори: -Може ли някой да ми каже какво означава?Снощи сънувах починалата си баба. Около нас имаше доста хора и тя разговаряше с тях, не ги познавам. По едно време се обърна към мен и започна да ми вика, нещо което никога не е правила приживе. Единственото, което помня е последното изречение, което ми каза,а то бе;"Какво правиш още там, прибирай се! Не виждаш ли че никой не те ще! Нямаш работа там!". Разревах се и се събудих още ревяща. Не знам това какво ще рече този сън.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.13 09:53#2Elisa NakovaElisa NakovaНовакРегистрация: 29.03.13Град: ВидинОтговори: 10от: Може ли някой да ми каже какво означава?Офф, тръпки ме побиват от подобни сънища (с умрели хора). Ясно е, че ти праща някакво послание. Предупреждава те за нещо. Не знам. Ти познаваш живота си по-добре от мен и можеш да предположиш, с кои твои действия не би била съгласна баба ти. На мен ми е ясно, че трябва да се махнеш от някъде: от лоши приятели, от лоша работа, от лоша връзка...помисли си... ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.13 10:21#3ИлияннаИлияннаНовакРегистрация: 10.07.13Град: Велико ТърновоОтговори: 2от: Може ли някой да ми каже какво означава?Съня ти определено не вещае нещо добро .. Чувала съм, че когато сънуваш твой починал роднина (майка, баща, братя, сестри, баби, дядовци и тем подобни), а особено, когато ти казват подобни думи, означава, че ще се срещнеш със смъртта (ако съм разбрала правилно тя те е викала при себе си). Може този сън да вещае и неприятности, затова се пази! ЦИТАТ ОТ ONLINE СЪНОВНИК: МЪРТВЕЦ- видиш ли мъртвец-ще срещнеш човек, койтоотдавна не си виждал. Ако мъртвецът те дърпа или те покани с него-не е на добро-вещае лошо събитие. Закопаваш ли мъртвец,замисли се-вършиш нечисти работи. Ако видиш мъртвецда възкръсва,на добро е-очаква те благополучие. Мъртви хора-избавление.
    Надявам се да съм ти помогнала.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest