Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Търся съвет за тълкуване на повтарящ се сън

Търся съвет за тълкуване на повтарящ се сън

  • 04.07.13 12:40#1WeirdoWeirdoНовакРегистрация: 04.07.13Град: -Отговори: 2Търся съвет за тълкуване на повтарящ се сън Не мога да кажа с точност, но от доста време сънувам сън с еднотипен сюжет. Детайлите са различни, но основната идея, смятам е същата.. Звучи смешно, ала може да е важно, натрапчиво повтарящ се.. Състои се в това,че крада бижута.. ;д Не класически обир на диаманти в промишлени количества,а просто някак си се озовавам сама на сергийка или в малко магазинче за дървени бижута,обици от пера или висулки с камъни.. Преживявам страхотна радост, докосвайки се до красотичките, не съм притеснена в съня.. Мисля,че в действителност не съм склонна да извърша подобно нещо..
    Като цяло концепцията за бижута често присъства в сънищата ми.
    Знам,че тълкуването е строго индивидуално, но много ще се радвам някой по-вещ да ми помогне с разкодирането на среднощните ми приключения!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.13 10:53#2GlezlaGlezlaНовакРегистрация: 05.07.13Град: СофияОтговори: 1от: Търся съвет за тълкуване на повтарящ се сън Изобщо не съм специалист в тази област, но мисля следното: изправена си пред нещо или някой, който много харесваш или, което искаш да бъде твое, но имаш чувството, че не си достойна, не си готова или досатъчно добра за него, затова смяташ, че "крадеш",че това не ти принадлежи. Но тъй като много го искаш и се бориш със себе си, се повтаря в съня ти.Според мен това е сън, чиито урок е да имаш повече вяра в себе си и това да ти даде сила да следваш желанието си!Пожелавам ти късмет!))ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.13 10:43#3WeirdoWeirdoНовакРегистрация: 04.07.13Град: -Отговори: 2от: Търся съвет за тълкуване на повтарящ се сън Благодаря ти! Много интересно и логично мислене,може би си права..
    Все пак ако някой има други предположения-ще се радвам да ги чуя ))
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.13 05:33#4WeirdoWeirdoНовакРегистрация: 04.07.13Град: -Отговори: 2от: Търся съвет за тълкуване на повтарящ се сън Благодаря много! )) ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.13 10:00#5Elisa NakovaElisa NakovaНовакРегистрация: 29.03.13Град: ВидинОтговори: 10от: Търся съвет за тълкуване на повтарящ се сън Само веднъж съм имала толкова натрапчив сън, беше преди 100 години и сънувах как една маймуна ме грабва, мята ме на рамо и ме повлича на някъде. След това, се запознах с мъжа ми.... Та, като човек, който много сънува (аз сънувам всяка нощ) мога да ти кажа, че няма нищо по -важно от повтарящите се сънища. Щом се повтаря толква много, обърни му внимание. Ето и както казва моят беден, но супер точен съновник: Ако крадеш на сън, значи без труд ще добиеш богатство. Кой знае - може да спечелиш от тотото Пожелавам ти го ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest