Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Какво означава този сън? Моля ви кажете ми.

Какво означава този сън? Моля ви кажете ми.

  • 03.07.13 08:36#1Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32Какво означава този сън? Моля ви кажете ми.Сънувах, че вървя по едно кръстовище, отивах до един магазин късно през нощта. Луната беше по-голяма от обикновенно т.е. беше много близо до земята, беше наистина много красиво. В сънят ми беше зима. След като излязох от магазина, тъй като беше много късно и много студено един непознат човек ми предложи да дойда с него до неговата къща за през нощта да остана. Но аз не приех и отидох у дядо. Като пристигнах погледнах часовника и беше точно полунощ. Какво означава? Моля ви, ако знаете кажете ми. Благодаря ви! :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.13 10:18#2Elisa NakovaElisa NakovaНовакРегистрация: 29.03.13Град: ВидинОтговори: 10от: Какво означава този сън? Моля ви кажете ми.Луна, ако сънуваш, начи голяма любов, каза моят съновник. Останалото няма голямо значение освен, ако не ми кажеш нещо относно състоянието на пътя: широк, тесен, равен или български (хаха) и т. н.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest