Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Моят син ми казва кога ще умре.

Моят син ми казва кога ще умре.

  • 28.06.13 01:20#1ivelena nikolovaivelena nikolovaНовакРегистрация: 28.06.13Град: ВарнаОтговори: 1Моят син ми казва кога ще умре.Здравейте!Преди няколко месеца,след една козметична операция,детето ми направи гърч и трудно го спасиха.От направените прегледи случайно му откриха киста на епифизата,което ме съкруши.

    Така се започна и с кошмарите.В страха си от тази киста и за неговия живот накрая стигнах и до съня,в който детето ми казва,че ще умре на 11 години.

    Това не ми дава мира.Наистина ли ще се случи?Как да живея с тази мисъл и този страх.Това е наказание.Моля, помогнете!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.13 03:20#2Elisa NakovaElisa NakovaНовакРегистрация: 29.03.13Град: ВидинОтговори: 10от: Моят син ми казва кога ще умре.Ами, аз мисля по-скоро тъкмо обратното: мисля, че когато стане на 11 години вече ще предминат всички проблеми Да сънуваш, че някой умира в съня ти, старите хора казват, че "ще му умре лошото" на този човек.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.13 10:32#3ivelena nikolovaivelena nikolovaНовакРегистрация: 28.06.13Град: ВарнаОтговори: 1от: Моят син ми казва кога ще умре.Дано е така.Сънят е много неприятен, че направо се ядосвам на себе си, как може да сънувам подобни неща.Благодаря, че отговори по темата.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest