Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Да повярвам или не

Да повярвам или не

  • 26.06.13 02:26#1БоянаБоянаНовакРегистрация: 26.06.13Град: -Отговори: 11Да повярвам или неВ един малък град имало две момичета , които постоянно се обаждали по телефона и си правили шеги с хората.Един ден те отишли на един хълм без позволение,но един луд ги хванал и искал да ги убие,но някакси момичетата се добрали до телефон и се обадили за помощ, но никой не им повярвал и те били жестоко убити.И сега ако някой ти се обади по телефона и мълчи-това са двете момичета, които търсят отмъщение за нелепата си смърт!



    На мен това ми се случи и не знам дали да вярвам. :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.13 05:23#2ДианаДианаНовакРегистрация: 19.06.13Град: ПловдивОтговори: 15от: Да повярвам или неА откъде си сигурна, че са те?Може да е просто грешка?ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.13 09:40#3IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Да повярвам или неХахахах по голяма измишльотина няма, отишли на хълм и там имало телефон, после звънна ли у вас. Да не сте баламури, че се вържите на 12 13 г пикли :Д, дет се мъчат да измислят страшни истории тцтцтцтОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest