Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах Взрив

Сънувах Взрив

  • 25.06.13 07:45#1СюзанСюзанНовакРегистрация: 30.03.11Град: -Отговори: -Сънувах ВзривЗдравейте! Сънувах,че съм си в нас и излизам на терасата и виждам как един самолет изстрелва ракети и те уцелват другия вход. Виждайки това, аз започнах да будя родителите и сестра си,но се събудиха много трудно и не ми повярваха докато не видяха как две ракети уцелват и нашия вход.

    След това застанахме близо до терасата свити заедно на кълба и блока започна да пада.След като падна една част, спря.Аз погледнах през терасата и видях леля си и братовчед си няколко етажа по-надолу да стоят на една тераса.Аз се прибрах и пак се свихме на кълба на същото място и тогава блока започна отново да пада. Последното което си помислих е "Господи Помогни ни! " и след това всичко стана черно и аз се събудих.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.13 10:59#2888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Сънувах ВзривДеяне, защо сега не предложиш на момичето да влезе в твоя сайт под поста ти и да пусне SMS? Може да намажеш с някой лев в твоята сметка.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.13 11:52#3MartaMartaНовакРегистрация: 27.06.13Град: -Отговори: 9от: Сънувах ВзривПотребител "Деяник" не го интересува от нас, само си прави реклама на сайта. Как не Ви е срам да рекламирате сайта си!ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.13 11:53#4MartaMartaНовакРегистрация: 27.06.13Град: -Отговори: 9от: Сънувах ВзривИзлъгах се да изпратя SMS! Направо съм бясна на себе си!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest