Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»чували ли сте за такава магия

чували ли сте за такава магия

  • 24.06.13 05:44#1BellBellНовакРегистрация: 22.06.13Град: ПловдивОтговори: 11чували ли сте за такава магияНякой знае ли дали това е магия и за какво се използва? Преди време когато дядо ми почина, когато отидохме на гроба му на един помен, зад кръста намерихме оставено неща много странно- нещо като желе и в него 3 миди. Търсих в нета и питах, но никой не е чувал за такава магия. А някой от вас чувал ли е нещо подобно?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 09:11#2SunnySunnyНовакРегистрация: 18.08.12Град: СофияОтговори: 15от: чували ли сте за такава магияДо сега не, но ще потърся ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.13 09:02#3nikolaynikolayНовакРегистрация: 08.10.13Град: СливенОтговори: 14от: чували ли сте за такава магияНе не съм но не се притеснявай от магии защото те не съществуват!Да-просто гадостите ги правят демоните а не мидички или каквото и да е-дори не и врачките заклинателите които са инструменти само на демоните!Аз съм гностик но бивш християнин и много добър изследовател на паранормалното и всичко от рода и знам че магии няма!Ще ти дам само 2 примера и те ще изчерпат темата тотално!1 Аз от 17 г съм с полтъргайсти у нас и зъл дух мъчител на здравето-доказано и от лекари и никой не можа да ги прогони !2 Когато отидох на врачка една от многото преди много години въпреки много жестоките ми проблеми невървеж и очевадните паранормални зловредни прояви ми каза че съм нямал магия а съм имал вредни духове!Щом аз с такива големи проблеми съм нямал магия значи никой няма!Еврика-да чуеш една истина от такива измамници!Помисли как някакви миди могат да навредят с нещо-ами никак те са си миди и не са някакви вредни вещества или енергии по вредни електромагнитни примерно!Не се бой от външното бой се от вътрешното зло то е най страшно!Успех!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest