Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Кукла, сватба ?? Някой може ли да помогне ?

Кукла, сватба ?? Някой може ли да помогне ?

  • 20.06.13 03:32#1МиленаМиленаНовакРегистрация: 20.06.13Град: -Отговори: 4Кукла, сватба ?? Някой може ли да помогне ?Здравейте Преди 2 дена сънувах сън, който ми е много интересно какво ли може да означава Сънувах, че с една моя приятелка с която преди бяхме в много добри отношения ( да не кажа, че бяхме неразделни) обикаляме по магазините и търсим да купя кукла, за моята братовчедка, която е малка на годинка!

    Докато се разхождахме ми каза, че приятеля ми с когото ходя вече повече от година искал сватба. Някой може ли да ми помогне и да каже дали знае какво може да означава този сън. Попринцип не съм много вярваща, но ми е интересно да разбера благодаря ви предварително!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.06.13 03:49#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Кукла, сватба ?? Някой може ли да помогне ?сигурно ще ви предложиОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 09:51#3888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Кукла, сватба ?? Някой може ли да помогне ?Cveteto70, Цветелина!!!
    Ти да не си врачка, че да знаеш със сигурност какво ще стане!?
    Хайде си запази мнението за себе си и ни спаси от присъствието си!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 04:26#4mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Кукла, сватба ?? Някой може ли да помогне ?888Димитър888 ,всеки има право на мнение ама всеки!
    А и освен това тука се искат съвети не нещо друго така че,не нападай момичето! Като не можеш да кажеш нещо като хората си мълчи просто!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 08:42#5888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Кукла, сватба ?? Някой може ли да помогне ?mimmy_, НЕ СИ СПРАВЕДЛИВА! Явно Темида наистина е сляпа!
    Помагал съм на много хора в този форум и не само! Ако знаеше предисторията на моя коментар - нямаше да ме съдиш.
    Cveteto70 е ново явление в този форум, като въпросния индивид влиза и оставя каруцарски заплахи и обиди както във форума, така и чрез лични съобщения! Добре, че поне теб не те е още набелязал като жертва въпросния потребител, защото много хора проплакаха от него!
    Такива хора трябва да се преследват и докато вие съдите не когото трябва, България ще е на това положение!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.06.13 11:27#6danaila12danaila12НовакРегистрация: 26.06.13Град: РазградОтговори: 5от: Кукла, сватба ?? Някой може ли да помогне ?може би ще се омъжите и ще имате момиченце въпреки според тълкуванията на сънищата... не е хубаво да се сънува сватба и кукла.... куклата е предателство на приятелка а сватбата ядове... но до колкото прочетох сте обикаляли да търсите да купите кукла и не сте я купили и в разговора е станало дума за сватба а не че сте сънували самата сватба.. така че няма нищо страшно.... или най вероятно подсъзнателно искате да се омъжите и чакате предложение ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.13 12:26#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Кукла, сватба ?? Някой може ли да помогне ?не желая да ми пишете повече.неприятен сте ми.и противенОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.13 10:24#8РосицаРосицаНовакРегистрация: 27.06.13Град: -Отговори: 14от: Кукла, сватба ?? Някой може ли да помогне ?Cveteto70, ами ти защо не се махнеш от форума, а само ни досаждаш с твоите проблеми и пишеш обидни лични съобщения!?ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.13 10:34#9MartaMartaНовакРегистрация: 27.06.13Град: -Отговори: 9от: Кукла, сватба ?? Някой може ли да помогне ?До cveteto70
    Мила, престани да обиждаш хората!!!
    Жалка си ни с опита да излееш комплексите си върху нас!!!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest