Паранормална енергия

  • 11.06.13 09:54#1ElenaElenaНовакРегистрация: 03.01.13Град: Червен брягОтговори: 10Паранормална енергия Здреавейте аз се казвам Елена.
    Постояно усещам някаква енергия незнам каква дали е лоша или добра но ме побиват тръпки когато се сетя посред нощ се будя но всякаш някой ме буди.
    Моля ви кажете какво е.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.06.13 12:36#2ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Паранормална енергия Здравей!
    Не се стресирай толкова, може да е безпричинно. Първо не мисли за това преди лягане, нека съзнанието ти е чисто, разсейвай се с нещо хубаво и положително. Втория етап е като го усетиш отново(но без ти да си го предизвикала!)да разбереш дали е нещо живо (дух) или просто нечия астрална проекция или нещо друго, неживо (отпечатък) или фантазията ти работи силно. Има много писано по тая тема, така че ще ти е лесно и полезно да се запознаеш малко по-отблизо с естеството на "госта ти". Концентрирай се върху собственото си усещане, отвори сетивата си и спри да мислиш и да се страхуваш. Тогава ще разбереш дали е добронамерено или не.
    Успех и пиши за резултати!
    Поздрави!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.13 09:42#3ElenaElenaНовакРегистрация: 03.01.13Град: Червен брягОтговори: 10от: Паранормална енергия Mnogo blagodarq.Radvam se che ima tolkova dobri hora! :kiss: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest