Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Кошмарен сън - как да ги спра?!

Кошмарен сън - как да ги спра?!

  • 11.06.13 09:47#1ElenaElenaНовакРегистрация: 03.01.13Град: Червен брягОтговори: 10Кошмарен сън - как да ги спра?!Аз сънувах че съм си на село (попица)и че с дядо,братовчет ми(митко)и аз сме решили да идем до реката да се покъпем аз бях с колело а дядо и митко пеша. Влезнахме в една гора и някакви цикани ни подгониха митко и дядо избягаха,но аз не :cry: .

    По пътя да ме водят за някъде те се спряха за дуди,и аз успях на избягам,но там остана колелото ми.След като се върнах за колелото ми имаше някакви хора и аз ги попитах:

    -Извинете тук си забравих колелото тъй като бягах от тякакви цигани може ли да го взема.А мъжът ми отговори:
    -Да разбирасе че може ела насам аз сще те заведа при колелото ти.

    Аз казах на дядо и на братовчет ми да изчакат отвън,но вътре те ме зграпчиха и ми казаха че ще ме изкормят и ще продадът червата ми :s: .След това аз се събудих потна и уплашена :x: (което е нормално) :x: .Това не го сънувам за първи път постояно сънувам такива сънища.

    Моляви,помогнете ми кажете ми как да спра тези гадни сънища.

    Предварително БЛАГОДАРЯ!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.06.13 07:46#2ЯнаЯнаНовакРегистрация: 27.12.12Град: ТрудОтговори: 13от: Кошмарен сън - как да ги спра?!Горката...Немога да ти помогна освен..ГЛЕДАЙ БЕБЕШКИ филмчета преди сън...И не - не се шегувамОтговорОтговор с цитат
  • 19.06.13 05:13#3ИветаИветаНовакРегистрация: 20.07.12Град: ЯмболОтговори: 4от: Кошмарен сън - как да ги спра?!Няма как да спреш кошмарите.Те са си натурално нещо и даже четох,че са полезни.А и все пак предупреждават за някои опасности.Те са на базата какво ти се е случило през деня или пък какво си гледала по телевизията.Всичките тези кошмари са породени от емоция.Ако си се уплашила или пък ако си гледала някакви страшни филми може би това е причината.Опитай се да я намериш,но дори и да не я намериш,си кажи че това е просто един сън,нищо не може да ти се случи.Слушай релаксираща музика преди лягане (лично аз харесвам Ед Шийран,защото всичките му песни са някакви спокойни ) или пък прочети някоя книга,защото ще ти отвлече вниманието и страха от това да заспиш отново и да не сънуваш кошмар (гледай да няма неща,които не ти харесват в книгата..избери си някоя забавна и т.н.)...Надявам се всичко да отмине :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.13 09:45#4ElenaElenaНовакРегистрация: 03.01.13Град: Червен брягОтговори: 10от: Кошмарен сън - как да ги спра?!Blagodarq i na dvamata.No samo tozi metot s muzikata mi pomogna,zashoto az mnogo obicham muzikata.
    BLAGODARQ!!!!!!!!!!!!!!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest